- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
1
Hmmmmm... Po meczu Rayo z Realem, mam mieszane uczucia co do przegranych. Z jednej strony szkoda mi ich, bo mogli w tym spotkaniu naprawdę powalczyć, ale sędzia lekko mówiąc troszkę im przeszkodził. Z drugiej po dwóch czerwonych i straconej pierwszej czy drugiej bramce nie powinni się poddawać, tylko jeszcze bardziej się spiąć, pokazać charakter. Pod tym względem słabo wypadli.
Druga sprawa, to płacz, chaos i lament na stronie podczas meczu Realu to komedia. Jak jeszcze raz zobaczę ,,Śmieszny'' wklejony cytat z fioletowej to się chyba popłaczę. Wasza hipokryzja nie zna granic. Gdybym miał ocenić wiek rozpaczających z bólu wtedy osób nie wyszłoby mi więcej niż 10 lat. Toż to tragedia. Uważacie się za lepszych kibiców niż ci Realu, a wcale się lepiej od nich nie zachowujecie. Wstyd.
1
@Psychoterapy Ty.. a jak tu się spiąć jak grasz o 2 zawodników mniej? Na hali jak się gra i zejdzie jeden na 2min to już jest kicha (kto grał/gra ten wie) a na takim boisku 2 piłkarzy to przepaść...