La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

4

Gothic :D
Najlepsza gra chyba nie tylko z mojego dzieciństwa. Kulisy tworzenia od kuchni, kulisy itp. Naprawdę warto polecam fanom 1 i 2 część :)


1

@jedrek7000 Bardzo podoba mi się ten kanał i ta seria "w pigułce", fajnie tak wszystko obejrzeć jak powstawało :D

1

@messiiiiik Przypadkowo na to trafiłem :D ale mega dużo informacji kończę oglądać i lecę grać :D

1

@jedrek7000 Chyba też zacznę grać :D

1

@messiiiiik Aktualnie gram w moda :D śmiesznie wygląda powstawanie gry aa wymyślę sobie tak później się zobaczy jak z fabułą :D

1

@jedrek7000 A mod jak się nazywa? :D bo chciałbym coś nowego :P

0

@messiiiiik Returning :D


Nowe lokacje fabuła itp. Jest to mod Rosyjski choć w Rosji został uznany jako oficjalny dodatek do Nocy Kruka. Mam 2 rozdział wróciłem do górniczej a na zapisie około 40 godzin gry :D wybierz sobie na początek 1 z łatwiejszych poziomów bo ja gram na tym przed rzeźnikiem i ledwo daję radę a Gothicia znam na pamięć :D

2

@jedrek7000 Przypomniałeś mi, że muszę wreszcie skończyć rozgrywkę magiem po tym, jak z frustracji zostawiłam grę na dwa miesiące. Cholerni Poszukiwacze i ich odporność na magię :D

1

@jedrek7000 Mnie osobiście nie wciągnął, może przez to, że za młody jestem na Gothica, aczkolwiek może za niedługo włączę i spróbuję przejść, na owe czasy była przełomową grą, ale wg mnie najlepszym RPG jest Fallout na wieki wieków Vault 13 :)

0

@Nigaki Rzadko kiedy grałem magiem :D dobry miecz i dasz radę :D

1

@MadafakinGuy Zacznij od Gothicia 1 :D klimat jest niepowtarzalny. Chyba moja pierwsza gra i do dziś najlepsza :D

2

@jedrek7000 Pewnie byłoby łatwo, gdyby nie to, że mój współczynnik siły pochodzi w całości z tabliczek, więc za dużo jej nie mam na dobry miecz :P Wszystkie punkty nauki ładuję w manę, kręgi i naukę run, także ten... albo przywołują masę szkieletów goblinów i liczę na to, że będą się pojawiać szybciej niż rozwali je fireball albo muszę Poszukiwaczy unikać aż do późniejszego rozdziału, gdy nauczę się nowych run. Czysty mag nie ma lekko, zwłaszcza gdy trzeba uratować Vino, a Poszukiwaczy jest czterech :P

1

@jedrek7000 Returning :3 brat grał i mówił że super jest zrobiony :D

0

@Nigaki Zawsze można kombinować :D gram w returninga orkowie normalnie podchodzą pod palisadę do zamku w górniczej :D póki nie dojdę do tych którzy strzelają z kuszy zaciągam ich do wody i ja staję na nogach oni płyną blokują się i ich biję :D skarb ognistego smoka jest niby schowany. W returningu jest zarąbisty miecz 180 obrażeń a trzeba tylko 125 siły. Pół nocy próbowałem tam dobiec przebiec zabijały mnie jaszczuroczłeki ogniste golemy itp. W końcu przemieniłem się w krwiopijcę przeleciałem jakby nigdy nic zabrałem miecz i teleportowałem się do zamku :D ostatecznie zostają kody..

1

@messiiiiik I super ciężki polecam :D

1

@jedrek7000 Kombinowałam już zwojami przemiany i uśpieniem Vino, żeby się nie rzucał na przywołanego golema(świetnie sobie radzi z Poszukiwaczami). Jedyna nadzieja chyba tylko w lodowej fali, o ile Vino to przeżyje ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?