La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

0

Słyszeliście że ponoć nasza gwiazda ligi Żyro idzie do anglii za 5 mln Euro do Wolverhampton Wanderers xDD

1

@jackgozdo A nie za 350 tys. funtów?

konto usunięte

3

@fc_barcelona_1899 a kit wie ja coś czytałem 5mln,tak właśnie myślę,sroga zima w Anglii skoro za tyle drewno kupują xD

2

@jackgozdo Prawda jest taka, że sezon temu Legia chciała go puścić za 5 milionów euro a teraz idzie do Volverhampton za 350 tys.

2

@jackgozdo Odchodzi, ale za pół miliona euro. ''5'' wzięła się stąd, że media przytoczyły stary wywiad Leśnodorskim, w którym powiedział, że jeśli Żyro odejdzie, to za jakieś 5 milionów euro.

konto usunięte

0

@hen0x no tak pamiętam że się podniecali że dużo na nim zarobią xD,faktycznie teraz czytam że ok 300tys funtów xD

0

@jackgozdo Zakazali węgla, to muszą potajemnie drewno z Polski ściągać. :D

1

@jackgozdo Cena adekwatna do jakości. Kariery już raczej nie zrobi. Zwłaszcza w drużynie walczącej o utrzymanie w Championship. Ogólnie Legii nie wypaliło to ''wielkie'' pokolenie piłkarskie. Wolski, Furman, Kucharczyk, Żyro, Łukasik. Pompowanie balonika skończyło się, jak praktycznie zawsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?