La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 802 Culés

15

A czego można by życzyć piłkarzom Barcelony? :))

Mascherano-Aby dalej czyścił swoimi wślizgami i został kiedyś pierwszym kapitanem drużyny.
Iniesta-Aby dalej czarował tak jak teraz!
Messi-Życzę mu 5 złotej piłki i kolejnych rekordów w Barcelonie.
Bravo-Trofeum Zamory.
Alves-Aby dalej tworzył tak świetną atmosferę w drużynie!
Busquets-Aby został doceniony przez Fifę!
Suarez-Aby podtrzymał formę strzelecką i jego gra nadal nas zadziwiała!
Rakitić-Pięknych bramek z dystansu!
Alba-Aby dalej prezentował dobrą formę.
Bartra-Więcej minut w pierwszej drużynie.
ter Stegen-Aby został w Barcelonie i świetne bronił w LM.
Pique-Aby dalej mówił co myśli!
Neymar-..tak samo utrzymania formy i w przyszłości zdobycia złotej piłki!
Rafinha-Powrotu do zdrowia!
Vermaelen-Aby omijały go kontuzje.
Douglas-Więcej minut w zespole,lub znalezienia innego klubu. :)
Munir- Skuteczności i więcej minu.
Sandro- To samo co Munirowi. :)
Mathieu-Aby popełniał mniej błędów.
Turanowi i Vidalowi-życzę jak najszybszego debiutu w pierwszej drużynie Barcelony! :))
:))

20

@ViscaBarca123 Ja Mascherano gola życze:)

8

@xwiktoriax ..aaa o tym zapomniałem! Najlepiej w finale Ligi Mistrzów. :))

6

@ViscaBarca123 Mathieu bym życzył aby rzucił papierosy;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?