La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

2

Czyli nastawiamy się jednak na to, że Nolito będzie?

Szczerze, to już przestałem wierzyć, że może się udać, zwłaszcza już tej zimy. Pogłosek coraz więcej, byłoby świetnie. Co do Denisa, to sam nie wiem. Fajny piłkarz może z niego być, ale trzeba uważać, żeby mu teraz nie zahamować rozwoju. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze Rafa w obiegu.

Lada moment dochodzą Arda i Aleix. Jedyne, co było by potrzebne, to lewy obrońca do rotacji na chwilę obecną, ale Mathieu na średniaków ujdzie, jeśli cała defensywa jako tako funkcjonuje. Latem przydał by się ŚO, mam nadzieję, że Verma dojdzie do formy i stanie się ważnym elementem zespołu.

To może być piękny rok, Panie i Panowie, skład mamy silniejszy niż rok temu, na chwilę obecną wszystko wygląda znakomicie. :)

Życzę wszystkim szczęśliwego, nowego, 2016 roku, okraszonego wspaniałymi występami Blaugrany :)

0

@szymi36 Jeśli przyjdzie Nolito, to Denisa możemy sobie darować. Obecnie pomoc mamy solidnie obsadzoną i nie ma już miejsca dla kolejnego pomocnika i trzeba kupić kogoś typowo do ataku. W lecie trzeba zrobić porządek na środku obrony i kupić lewego obrońcę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?