- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1538 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1538 Culés
2
Niestety 3 z ostatnich 4 spotkań - mam na mysli Valencie, Deportivo i dzisiaj Espanyol skonczyly sie remisami, a spokojnie kazdy omgl naszym zwyciestwem.
Zarówno z Deportivo jak i Valencia prowadzilismy w meczu do okolic 80 minuty (Z Deportivo bylo nawet 2-0) - a póżniej wymykało sie nam to zwyciestwo.
Dzisiaj nie potrafilismy trafic z 3 metrów na pustą bramkę - to niestety kosztuja.
Zeby wygrac lige trzeba wygrywac przynajmniej 1 jak nie 2 z takich spotkan.
0
@mekston Standardowo narzekanie, każda drużyna jeszcze zgubi punkty. Nie da się wygrywać wszystkich meczów... Zapewne Real jutro remis albo przegrają i już nie będzie tak źle w tabeli, gdyż mamy zaległy mecz.
0
@Bamek94 Nie - to nie jest narzekanie, a jedynie komentarz, ze nie wygrywamy meczów stykowych.
W poprzednim sezonie wygralismy lige, bo w meczach w ktorych nam nie szlo potrafilismy wygrywac w koncowkach / odwracac wynik itp. Przyklady:
Bilbao 2-0 na Camp Nou, gdzie strzelilismy dopiero w okolicach 80 minuty
Celta 1-0 na wyjezdzie i glowka Mathieu
Valencia 1-0 na wyjezdzie i gol Busqeutsa w 94 minucie
Villareal u siebie 3-2 i na wyjezdzie 1-0 (po golu Sandro)
Valencia - gdzie wprawdzie prowadzilismy 1-0 przez dlugi czas, ale m.in karny obrniony i wiele sytuacji
W tym sezonie z takich meczów stykowych mozna wymienic spotkania z
Malaga 1-0 (na Camp Nou)
Atletico 2-1 (na wyjezdzie)
Jednak teraz w tych 3 spotkaniach bylo wiele sytuacji zeby jednak przeciagnac wyni na nasza strone. To nie byly mecze jak z Malaga w poprzednim sezonie, gdzie remis trzeba bylo uznac za sprawielidwy wynik. Nawet ta porazke trzeba bylo przelknac, bo tam Barca nie tworzyla sytuacji.
1
@mekston Gdzie miałeś czystą klarowną sytuacje "z 3 metrów na pustą bramkę" ??? Suarez zrobił co mógł w tej sytuacji (ostry kąt, kocioł i zamieszanie pod bramką rywala) To nie był dogodna sytuacja, a już na pewno nie 100%
Wydaje mi się że najlepszą okazję miał Jordy Alba z początku meczu, ale nieczysto trafił... Cóż nie da się wszystkich meczów wygrać.Zawsze mogło być gorzej..
0
@camp_torres10 po przejsciu bramkarza i dryblingu na obroncy mial 100% sytuacje - o czym tez swiadczy pozniej sytuacja jak Suarez zlapal sie za glowe jak mogl tego nie trafic.
Oczywiscie ze Suarez zrobil wiele przy przepchnieciu z bramkarzem i ograniu obroncy, jednak pozniej uderzyl niecelnie, a powinien trafic do pustej bramki.