La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

3

Rayo - to jest drużyna która nie boi sie grać prawdziwego ofensywnego futbolu. Zazwyczaj słabo im to wychodzi z tymi topowymi zespołami . Ale jak im nie kibicować w każdym meczu ( oprócz meczow z Barcą rzecz jasna) ? Mimo 19 miejsca to takie ścierwa jak Getafe czy Espanyol są wyżej w tabeli niż Rayo. No nic teraz tylko trzymać kciuki żeby wydostali sie z tej strefy spadkowej :)

0

@Pawelm1999 Naprawdę śmieszą mnie takie teksty :D Mówisz tak bo dostali od na tęgie lanie, a Espanyol się nie zamurował tylko postawił wysoki pressing , gdyby Rayo urwało nam punkty to ciekaw jestem czy też byś im trzymał kciuki...

0

@camp_torres10 Chodzi o to że w każdym meczu grają super , piękny dla oka ofensywny futbol. nie wiem , nie urwali jeszcze nam punktów więc nie mogę gadać. I nieważne czy graja z nami , z Realem , czy z Levante, zawsze ten sam styl. Widzisz , taki Espanyol , Getafe, Malaga inaczej grają z nami a inaczej z takim Levante , Gijon itp..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?