- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 812 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 812 Culés
17
lista straconych pktów
https://pbs.twimg.com/media/CXzRubkUAAAckdF.jpg
5
@Wojciech6 9 z tych 12 bylo spokojnie do zdobycia,jedynie mecz z Celta przegralismy bardzo zasluzenie.
3
@kuba1624 Bez przesady - z Sevilla była porażka - wiec bądźmy choć trochę konserwatywni i uznajmy ze tutaj do wyciagnięcia był plus 1 punkt a nie zaraz plus 3 :)
5
@kuba1624 Z Depor i Valencia wystarczyło dograć w obu meczach . Z Valencia mieli 1:0 i mogli mieć 2 ale woleli klepać na stojąco. Z Depor sprawe kompletnie pokpili
8
@Wojciech6 Takie kalkulowanie jest dla mnie nie na miejscu. Rownie dobrze smietankowi mogli strzelic Maladze i tez 2.
Jest jeszcze jeden szczegol : nikt nie wie jak do tych meczow by podchodzili gdybysmy wygrywali :) Czasami mam wrazenie ze oprocz miernej formy oni po prostu dmuchaja balonik juz dodaja sobie punkty po naszych poslizgnieciach i potem koncza z reka w nocniku ;)
2
@samo306 Ale jak masz 85 minute to co stoisz i czekasz 4 i potem doliczone i klepiesz aż podejdzie do ciebie ktoś jak pies zabierze piłke i poleci sam na sam z bramkarzem? Tendencja Barcy nigdy nie było dobijanie przeciwnika.
Ja pamiętam Betis ze stanu 2:0 na 2:2 i trzeba byłostrzelić jeszcze 2.
To samo Villareal ze stanu 1:2 trzeba było męczyć na 3:2
2
@Wojciech6 Nie zrozumiales o co mi chodzi. Mowie o tym ze gadanie "gdybysmy nie stracili punktow z tym i z tym to mielibysmy +10" jest bez sensu bo idac tym samym tokiem myslenia to real tez tak moze mowic.
Nie wykorzystalismy szansy na 3 pkt. oni grajac po nas tez wiec zamiast gdybac mozemy sie skupic na przyszlosci i tym co mozemy zrobic ;)