La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

konto usunięte

8

"Pierwsza rocznica Anoety: Barça ma dzisiaj tylko punkt więcej niż rok temu, strzeliła w lidze gola mniej i straciła 7 więcej. Statystyki" (@creus)

Ledwo punkt więcej, a nastroje całkowicie inne. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie też wejdziemy na wyższy poziom zaraz po nowym roku.

konto usunięte

0

@dead Nastoje byłyby inne gdyby nie fakt, że Benitez jest trenerem Realu

1

@Gandii Patrząc na Negredo i jego pudło ala Higuain jest to rodzaj jakiegoś przekleństwa bo nie wiele były piłkarzy strzelalo realowi gola ale nie na ich stadiony. ZA to taki Soldado już strzelil jako piłkarz Villarealu.
Może jednak dobrze że 2:2 bo śmiem twierdzić iż gdyby Valencia to wygrała to Benka by już chyba nie było.

0

@Gandii Zauważ, że to nie tylko trener jest w drużynie, żaden piłkarz Realu nie prezentuje choćby średniej formy...

konto usunięte

1

@dead Nastroje są inne bo to my mamy 2 pkt przewagi i zaległy mecz, dodatkowo Real ma pizzerię Beniteza, a nie szefa Carlo ze swoim streakiem 22-0, czy ile tam dobili.
To my bronimy Pucharu Europy, a nie Real, dodatkowo skończył nam się ban na rejestrowanie nowych zawodników, więc trudno nie być zadowolonym i trudno szukać negatywów na ten moment.

1

@Bamek94 Bale wczoraj zagrał niezłe zawody, a Navas od dłuższego czasu gra dobrze :P już masz dwoch ;D

1

@Szczepano Jeśli dla Ciebie Bale grał dobrze to nie wiem na jakim poziomie jest Neymar czy Messi :D A Navas, ok, dobrze ale dostał spóźniony prezent pod choinkę od Negredo, który mógł pytać, w który róg strzelać :D

0

@Bamek94 Mowię o ostatnim meczu ;-) a tam to Messi tez nie zagrał jakiś wyśmienitych zawodów ;P no i mógł spytać, a jednak to Navas był góra :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?