- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1217 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1217 Culés
6
http://magiafutbolu.pl/upload/20160104213723uid276.jpg
To tylko pokazuje jak twory typu Manchester $ity czy P$G psują rynek transferowy. Oby żaden z tych sztucznych klubików nigdy nie wygrał LM. Życzę tego im z całego serca.
1
@Piotr,1985 Widziałeś chociaż jeden mecz Sane? No właśnie ten chłopak ma ogromny talent, jest młody i nie dziwne ze już jest taka oferta za niego, więc zamiast krytykować bezsensu dla samej krytyki warto się czasem zastanowić.
Tym bardziej że polityka szejków w City bardzo mi się podoba i bardzo ją szanuje.
1
@Stig No ale 40 mln funtów? Wiesz ile to kasy. Co z tego, że jest dobrym talentem. Za jakiś czas to za piętnastolatków będzie trzeba płacić ogromne pieniądze. Dla mnie taka kasa za tak młodego piłkarza jest zdecydowanie za duża. Ja się pytam gdzie to finansowe fair play? Bo jakoś go nie widzę. Takich tworów jak $ity czy P$G nie powinny istnieć.
7
@Stig Kiedyś za taką kasę miałeś R10, Davida Villę itd a obecnie nawet może i bardzo utalentowany ale mimo wszystko gówniarz który w piłce nic nie osiągnął więc kolega rację ma, bo jednak te ceny to trochę przegięcie i przy takim tempie wprowadzania petro hajsu na futbolowy rynek to za 10 lat piłkarz warty obecnie 20 mln będzie po 100 mln chodził
1
@Piotr,1985 Tyle że to nie jest "jakiś" piłkarz. Wg mnie Sane jeśli ominą go kontuzje i dobrze będzie się prowadził to zaryzykuje stwierdzenie że może być jednym z lepszych na świecie.
W perspektywie czasu może się zwrócić City z 200 razy. Szczególnie za Pepa taki Sane może rozkwitnąć :D
2
@Stig Wiesz póki piłkarz nie osiągnie pewnego poziomu i wieku to można sobie gdybać bo ile to już było takich co się zapowiadali na najlepszych na świecie a dziś nikt nie wie gdzie grają albo włóczą się po średniakach, przykład pierwszy z brzegu - Bojan
2
@Piotr,1985 Pamiętam jak ładna brameczke realiowi wpakował w LM w zeszłym sezonie
0
@Stig Było wielu młodych piłkarzy, którzy świetnie się zapowiadali, przeszli do lepszego klubo i co do czego doszło grali taką kupę, że często nie mieścili się na ławce rezerwowych. Za duża presja, nie ta liga itp. A wiadomo jak on będzie grał jak pójdzie do PL? Nie wiadomo może się wpasowal i dobre grać, ale może również skończyć się tak samo szybko jak przeszedł do City, i słuch po nim zginie, ale suma za którą kupili szelki już nie. Każdy będzie pamiętał za ile kupił pilkarza, który się nie sprawdził. Moim zdaniem kwota pieniężna za młodych piłkarzy powinna być ograniczona, bo to co się dzieje obecnie na rynku transferowym to jakieś jaja są. Rozumiem za piłkarzy, którzy coś osiągnęli można dać duże pieniądze, ale nie za tak młodych których nic w swojej karierze tak na prawdę nie osiągnęli.
2
@Phatro To było kiedyś, przeszłość, czasy się zmieniają, czas nie będzie stał w miejscu.
Zarobki piłkarzy też się zmieniły, ceny transferów też.
Teraz za Ronaldinho z 2003 roku musiałby klub dać 80 baniek. Radzę się pogodzić z tym że czasy się zmieniły.