La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

2

Jajca się dzieją na murawie totalne - są gracze Espanyolu (tfu!) inteligentni - trzeba przyznać. Faulują NON STOP, dosłownie co 20 sekund jest faul ale robią to mądrze. Szarpią za koszulki, kopią tak żeby nie było widać - no robią wszystko żeby tylko ktoś kto ma piłkę nie przebiegł 5-10 metrów. A sędzia na to wszystko patrzy z bliska i praktycznie nic nie widzi. Woli widzieć jakieś 'dyskusje' Suareza i dać mu żółtą albo jakieś przepychanki Neymara i jego też kartonikiem poczęstować niż dać go Caicedo, który 10 minut nam zabrał a do tego wjechał w Albę jak byk w torreadora. Jakież nasi piłkarze muszą mieć nerwy, ja osobiście jak bym po 2-3 takich zagraniach przy**erdolił typowi to na prawdę wtedy by nosze były potrzebne i to szybko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?