La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1240 Culés

0

Są tu jacyś fani piłki ręcznej mężczyzn,konkretnie chodzi mi o reprezentację.Kibicuje co mistrzostwa naszym od wicemistrzostwa świata z 2007 roku w Niemczech.
Czy wy też uważacie,że bardzo niedoceniany jest Jachlewski,nasz wtedy drugi skrzydłowy tamtego turnieju i kolejnych innych.Według mnie jest 2 razy lepszy od Krajewskiego i Wiśniewskiego.Kiedyś był znakomity Tłuczynski i nie było problemu z karnymi,a i skrzydła zawsze trafiały.Nie rozumiem Bieglera czemu od 3 lat go nie powołuje.I jeszcze chciałem się zapytać czy wie ktoś jaka szanse ma na występ Jurkiewicz?Pamiętam jak był naszym 3 środkowym po Tkaczyku i Jaszce,ech co to były za czasy,a teraz jest pierwszym środkowym i bez niego uważam,że będzie mega ciężko.Szkoda Jaszki,wie ktoś czy jest cień szansy,że jeszcze wyleczy ten uraz i kiedyś zagra?Czy raczej definitywny koniec kariery?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?