La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

1

Jutro mecz o wszystko z Niemcami.
Jeśli nie daj Bóg nasi by to przegrali to byliby chyba największymi pechowcami roku.
Cały Puchar Świat grali genialnie, objechali gładko niezwyciężonych Amerykanów, zagrali wspaniały turniej, wygrali wszystkie mecze...by przegrać ten ostatni z Włochami i przez głupi przepis nie weszli do Igrzysk Olimpijskich. No trudno...jedziemy dalej. Ten turniej eliminacyjny - wygrywamy 2 mecze, potem mamy gospodarzy czyli Niemców i Antiga odpuszcza mecz z nimi od 3 seta grając rezerwami, bo jak mówił 'jemu jest bez różnicy z kim zagra w półfinale, bo Rosja i Francja to ten sam poziom', następnie przegrywamy swój półfinał na małe punkty praktycznie, bo gdyby tak wygrać 2 pierwsze sety, które toczyły się praktycznie punkt za punkt to mielibyśmy finał z Rosją - z którą wygraliśmy 6 ostatnich spotkań na ważnych imprezach. Eh...pechowi nasi chłopcy, oby jutro dali radę Niemcom.

Jutro 13:00 na TVP - mecz o być albo nie być z Niemcami. Trzeba wspierać naszych ! Biało czerwoni muszą to wygrać!

0

@Kubix93 Spokojnie dostaniemy dziką kartę

0

@Tom30 Nie sądzę, w siatkówce jest sporo 'przekrętów' ale IO rządzą się swoimi prawami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?