La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

2

Widzę że połowa dzieci nie może przeboleć wygranej Realu,otóż tak jak mówiłem mówię i mówić będę ich nie można skreślać do końca..skład mają mega mocny i jeśli Zizu będzie potrafił stworzyć tam atmosferę to Real będzie piekielnie mocny.Tak naprawdę my powinniśmy patrzeć tylko na siebie bo to my rozdajemy punkty na lewo i prawą.I tym wszystkim którzy hejtują Ronaldo i cały Real chciałbym przypomnieć że rok temu biali też się z nas śmiali jak się skończyło każdy wie.Więc proponuję więcej powściągliwości a na śmiechy przyjdzie czas na koniec sezonu...i tylko czy biali będą z nas się śmiać czy my z nich...

1

@Klimach fan Kolejne chyba 6meczy Real ma spacerki do meczu z Atletico więc my musimy uważać bo terminarz mamy bardziej wymagający.

0

@Klimach fan Dokładnie patrzmy przede wszystkim na siebie!! Po sezonie będzie można po komentować. Tylko Barca!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?