- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
71
Dlaczego moj komentarz o tym ze araby sa liderami u bukmacherow w wyscigu o fotel prezydenta fifa i ze moim zdaniem to ich sprawka ze Neyowi z opaski zniknelo JESUS zostal usuniety?
Moze jeszcze powiecie ze na stronie tez jest zabronione mowienie o islamie?
Ostatnio dostalem nawet bana za zacytowanie kolesia ktory dal komiczne porownanie Aubameyanga z R10 :)
4
@samo306 Ale ja nie rozumiem tego zamazania "JESUS" przeciez muzulmanie rowniez wierza w Jezusa, troche inaczej niz katolicy ale wierza. Katolicy uwazaja, ze Jezus jest synem Boga, muzulmanie zas twierdza, ze był jednym z wyslannikow Boga, ale szanują go, tak samo jak Maryje wiec nie rozumiem tej szopki z zamazywaniem "100% JESUS"
3
@louitv Nie wiem o jakich konkretnie muzulmanach Ty mowisz ja przez jakis okres pracowalem w firmie w ktorej bylo ok 300 islamcow :P
Co jakis czas kiedy np. byla wolna chwila i szla jakas rozmowa o Bogach nie mowili wprost ale probowali zmanipulowac moj umysl swoimi wielkimi opowiesciami o ich zbawcy i jakos nikt nie wspominal o nikim w kogo wierza ;))
Co najbardziej wk..? Od godziny 13 do 18 w kazda pelna godzine wiekszosc robila przerwe na modlitwe czyli przebieranka mycie nog modlitwa i do roboty ;P
2
@samo306 Wiec tym bardziej nie wiem, roznica jest taka, ze katolicy wierza w Jezusa, Boga i Ducha Swietego, muzulmanie oczywiscue respektuja Jezusa jednak ich najwazniejszym zbawicielem jest Bog, ktory nie jest postacia, nie mozna go namalowac ani nawet go sobie wyobrazić, i grzechem jest dodawanie mu towarzyszy. On jest jedyny, samodzielny i niepodzielny i nie wiem dlaczego wprost nie powiedzieli w kogo wierza, skoro wierza w Allaha, ktory po arabsku oznacza Bog. A co do modlitwy to nie radze wysmiewac, jest to obowiazek kazdego wyznawcy islamu i jest to jeden z 5 filarow Islanu wiec jest to sprawa pierwszorzędna.