La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

16

Jedni się śmieją, że ogórki itp. Ale przyjdzie mecz Barcelony z Gijon i nasi będą się z nimi męczyć. I to nie będzie wina autobusu czy spisku wszystkich drużyn La Liga tylko tego, że nasi są słabsi od Realu w jednym aspekcie, ze słabeuszami odpuszczamy i gramy na pół gwizdka. Także szacunek dla Realu, że mimo dobrego wyniku nadal szukają goli i nie odpuszczają. To nie jest dla nich dobre bo mogliby zaoszczędzić siły, ale to już ich problem.

konto usunięte

1

@VeB_Ipsum Prawda, ale chyba trzeba zauważyć również to, że nasi starają się grać wtedy ekonomicznie, co efekty przynosi na wiosnę. Myślę, że fajnie wygląda taki wynik 7:0, ale to są te same trzy punkty.

0

@VeB_Ipsum Ale to granie na pół gwizdka daje nam siłe na granie z mocnymi rywalami. Ile ptk z pierwsza piątka my mamy a ile oni. Wiedz jedno ilością bramek się nie zdobywa mistrzostwa.

konto usunięte

0

@VeB_Ipsum jaki szacunek - to jest zespół w połowie stworzony z egoistów, oni sobie tym ego podbudowują, taki CR musi strzelić 3-4, bo później z Atletico, Villarreal czy Nami nie strzeli nic, ale średnia musi być

0

@rafik300010 Dla tego też napisałem ostatnie zdanie, że to jest ich problem. :) Ale my też czasami tracimy na takiej grze. Pamiętasz stratę punktów w końcówce z Deportivo?

0

@VeB_Ipsum Pamietam to jest ryzyko. Kto nie ryzykuje ten nie ma trypletu ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?