La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

5

Luis Enrique: "Malaga była zawsze trudnym rywalem ,dobrze broniła i uniemożliwiała nam tworzenie szans." [G14_en ]

konto usunięte

4

@BarcaInfo Czy Ty nie możesz zebrać tych wypowiedzi w jeden komentarz? Musisz spamować tak, że co 3 komentarz na LaRambli jest Twój?

Sam dużo pisze, jestem tego świadomy ale chłopie bez przesady....

1

@FcBarcelonaLove Nie robię tego tylko ja dużo osób tu wkleja też co chwilę nawet Ty robię to co chce :)

0

@FcBarcelonaLove Pisałem wczoraj długie komentarze to źle piszę krótkie też źle więc będę sam decydował jakie będę dodawała :)

konto usunięte

4

@BarcaInfo Czym innym jest wklejanie czegoś co się zobaczy na twitterze i przeklejenie tego tutaj, a czym innym jest SPAMOWANIE wypowiedziami z jednej konferencji na zasadzie: Jedno zdanie - jeden komentarz

0

@BarcaInfo Ja bym Ci radził zamieszczać tylko to co przeciętny zjadacz chleba nie znajdzie na internetach w 2 minuty np. jakieś ciekawostki, nie zamieszczaj tych durnych porównań piłkarzy jak w przypadku Bravo.
Brawo za poświęcenie czasu.

0

@szymon6847 Już nie będę ich zamieszczał jedynie w skrócie ,po tym jak wczoraj kilka osób miało pretensję.

0

@BarcaInfo Dbaj o jakość a nie ilość, załóż może jakąś grupę na Fb, gdzie będziesz zamieszczał to co tu.

0

@szymon6847 Mi nie chodzi o jakąś ilość dodaję to co uważam , że jest ważne.

0

@BarcaInfo Proszę Cię tylko o to, żebyś nie zajmował 1/4 La Rambli.

0

@szymon6847 Ale ja nie dodaję jakiś byle jakich komentarzy jak nie którzy jaki sobie tatuaż zrobić itp. tylko dodaję informację o Barcelonie.

0

@BarcaInfo To dodawaj ich mniej

0

@szymon6847 To ja będę decydował ile będę dodawał każdy ma swoje konto i każdy decyduję za siebie.

0

@BarcaInfo Masz takie prawo (niestety).
Masz moje wsparcie, coś tam sobie wybiorę z twoich nevsów.

0

@BarcaInfo Czego się nie zrobi dla "zielonych", prawda? :)

0

@xwiktoriax Dla mnie one nie muszą być i tak będę dodawał :)

0

@BarcaInfo Dodawaj co chcesz, ale spamować nie musisz;)

0

@xwiktoriax Nie spamuje i tyle w temacie.

0

@BarcaInfo No widzisz, ja mam inne zdanie. Zgaduję, że chciałeś być jak ViscaBarca123. Jak już się za coś bierzesz to rób coś porządnie, jak on:)

0

@xwiktoriax Hhahha nie chce być jak on ja jestem antymadryt jak chcesz wiedzieć był tu taki kiedyś może pamiętasz i do nikogo nie chce być równany ani porównywany jestem sobą !! :)

0

@BarcaInfo antymadryt, tak wiem. Dostał bana za multikonto. To pewnie ty, kolejne konto?:) nie ładnie

0

@xwiktoriax I co zgłosisz , zgłaszaj proszę bardzo i tak nie dostanę bana. :)

0

@BarcaInfo Wyobraź sobie, że nie zgłoszę bo mało obchodzi mnie twój los:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?