La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

0

Bardzo ciężko teraz o półfinał może być. Norwegia i Francja obecnie 6 punktów, my mamy 4 punkty. Norwegia zagra jeszcze z Francją, no ale i my mamy ciężkich Chorwatów do pokonania. Będą pewnie liczyć się bramki...ale my ich mamy mało, a w zasadzie najmniej. Ta 1 bramka z Macedonią, no i niby 6 z Francją to daje nam 7. No ale Norwedzy i Francuzi mają zdecydowanie więcej, będzie ciężko - musielibyśmy liczyć na jakiś mocny nokaut w meczu Francja - Norwegia dla jednych lub drugich (5-10 bramkami różnicy), a sami musimy wygrać przynajmniej 5 bramkami z Chorwacją i Białorusią...

konto usunięte

1

@Kubix93 wygrana z Białorusią,Norwegia ogrywa Francje i mamy niemal pewny awans,optymistycznie :)

0

@Kubix93 Norwegia 6, my z Francją 4.

konto usunięte

0

@SuperPatsonFCB i chorwacja chyba co nie :P ale mamy zaległy mecz

0

@SuperPatsonFCB A tak - mała pomyłka. Ale tak czy siak musimy wygrać pewnie 2 swoje mecze i liczyć, że Francja rozniesie Norwegów 5-10 bramkami.

0

@Kubix93 Mamy +5,a Norwegia +7.Nie jest źle,bo Norwegia ma -5 z Francją

0

@Pressinho Tak samo jak my mieliśmy -5 z Francją mieć :D
Musimy patrzeć w pierwszej kolejności na siebie, bo moim zdaniem Nor-Fra zakończy się blisko (2 bramkami różnicy jednych lub drugich), a więc my musimy roznieść i Białoruś i Chorwację.

0

@Kubix93 No wiesz mecz Nor-Fr moze tez sie zakonczyc 5-6 roznicy dla jednych bądź drugich, najważniejsze to wygrać z chorwacją i bialorusią min. 5 bramkami

0

@Kubix93 My graliśmy cały mecz w 7

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?