- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
1
Myślicie że z Munirem może być jak z Roberto? był rzucany to na lewą to na prawą strone grał w pomocy zapychał dziury aż zagrał na ŚN dwa spotkania dobre spotkania okraszone golami po czym poszedł na lewe skrzydło gdzie grał najgorzej moim zdaniem i bum kolejna bramka niby na pustaka z 10 cm ale myśle że Munir sprzed kilku miesięcy bał by się tam wgl podbiec bo coś by zepsuł Roberto też zagrał na PO dobre mecze i teraz radzi sobie wszędzie oby z Munirem było podobnie.Powiem szczerze że o ile Roberto wywalałem z klubu mówiłem nic nie umie to zawsze wolałem Munira od Sandro i chciałem by został mam nadzieje że złapie wiatr i Lucho odpowiednio go pokieruje.
3
@mmaarrcin Szczerze? To wątpię by było z nim jak z Roberto, Munir jest wolny jak czołg.. a tego się nie wytrenuje, a bieg u napastnika to coś bardzo bardzo ważnego, a po drugie to narazie nie ma prawej nogi. Ale licze że bedzie jak najlepiej z nim.
7
@mmaarrcin Roberto to jest piłkarz który wygrał życie. Z niechcianego przez wszystkich piłkarza do uniwersalnego i świetnego grajka. Bardzo dobrze się stało, że Enrique dał mu szanse, bo jak widać opłaciło się :) Skoro Luis daje minuty Munirowi, to może widzi w nim coś, co widział w Sergim. Chyba każdy tutaj chciałby, żeby Munir "wypalił" i był solidnym, młodym zmiennikiem. :)
1
@kondziu=barca niby wolny,ale przecież jest wielu wolnych napadziorów którzy swoim ustawianiem na boisku walczą o dobrą pozycje a to już można wytrenować i przyjdzie z doświadczeniem patrz gol z Athletic wolny munir urwał się w dobrym momencie obrońcy i strzelił gola.
2
@xwiktoriax Dokładnie skoro trener który widzi go codziennie na niego stawia może być tak jak mówisz :)
2
@mmaarrcin Zobaczymy, ja oczywiście licze że chłopak bedzie grał coraz lepiej i że obecnie to nie jest jednorazowy przebłysk.