La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

1

Oglądam naszych szczypiornistów od 2007 roku i wreszcie chce zobaczyć jak sięgamy po medal Mistrzostw Europy.W 2010 było blisko,ale niestety później było już tylko gorzej.Mamy jeszcze stara ekipę,gramy u siebie i do tego potrafiliśmy pokonać obecnych mistrzów świata,europy i olimpijskich wiec MUSIMY TO DZIŚ WYGRAC!Z Chorwatami oprócz zeszłorocznego zwycięstwa w Katarze niestety mam złe wspomnienia.Najbardziej bolały te porażki w 2009 i 2010 roku.W 2009 na mistrzostwach świata właśnie w Chorwacji przegraliśmy z nimi w półfinale,a w 2010 gdzie zagraliśmy(jak narazie) najlepsze mistrzostwa europy przegraliśmy z nimi także w półfinale.Jak wiadomo później nie dochodzilismy do czwórki najlepszych i niekiedy mierzylismy się z nimi wcześniej,ale jeden rewanż(ten w 2015) już był,przynajmniej z ten jeden półfinał.Teraz czas na drugi,za drugi półfinał!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?