La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 802 Culés

2

Cena Pogby wlansie urosła o jakieś 10mln

0

@Tom30 Skubaniec ma tą lekkość gry...szkoda,że taka kasa i ten menadżer.

0

@Tom30 troszkę przesadzasz

konto usunięte

2

@Gaucho No co ty przecież on jest "przereklamowany".

1

@PheNOmeN Ja nigdy tego nie napisałem i też tak nie myśle. Paul jest świetny,doskonale do nas pasuje i widziałbym go u nas,pytanie tylko czy jesteśmy w stanie zrobić ten transfer.

konto usunięte

2

@Gaucho No wiem ja tylko cytują większość tutejszych użytkowników.

konto usunięte

0

@Gaucho Doskonale do nas pasuje? Jak ma okazję do strzału to od razu lutuje niczym Ronaldo... Nie pomyśli, nie podniesie głowy. Gdzie on do Barcelony? I to przy takim przesyceniu?

0

@Razorek Już dawno Paul powinien u nas być. Najlepiej z Dybalą w pakiecie.
Czekam kiedy kupimy jakiegoś cracka do pomocy, który raz na dobre wywali Ivana na ławkę albo wgl z klubu (tak sr*m na wasze "równoważenie").

konto usunięte

0

@SinMistico "(tak sr*m na wasze "równoważenie")" I to pokazuje jak znasz się na piłce ;>
Jak chcesz samych cracków i brak równowagi w składzie to zapraszam do białej części Madrytu. Pucharów tam nie dostaniesz ale skoro srasz na takie rzeczy to będzie Ci tam bardzo przyjemnie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?