La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1230 Culés

konto usunięte

1

Pogba, Dybala i Alex Sandro to największe kocury z Juve.
Fajnie by było zobaczyć, któregoś z nich na Camp Nou (najlepiej wszystkich) ;)

0

@Kurkmen Problem jest taki, że każdy z nich jest za dobry na ławkę :D
Ale Dybla za jakiś czas jak najbadziej, Pogba chyba jednak za drogi.

konto usunięte

0

@szymi36 Tylko Pogba i Dybala mają po 22 lata. Ja Pogbe widziałbym jako przyszłego zastępce Iniesty, a Dybala to wszechstronny gracz i za jakiś czas trzeba będzie szukać zastępstwa za Suareza i on byłby jak najbardziej odpowiednim kandydatem.

0

@Kurkmen Za Suareza? Dybala na pewno by się sprawdził w naszym systemie gry, ale problem jest taki, że on gra bardzo podobnie do Leo i na pewno nie jest typowym napastnikiem. Typowa 9 jest potrzebna, eksperymenty z cofniętym napastnikiem raczej dawały przeciętny rezultat.
Co do Pogby zgoda, ale w tej chwili i latem nas pewnie nie stać, (a raczej oni chcą za dużo), a jeśli przejdzie do jakiegoś giganta, to pewnie jeszcze ciężej będzie go wyciągnąć.

konto usunięte

0

@szymi36 Jednak masz rację. Po obejrzeniu dzisiejszego meczu Juve widzę właśnie ,że Dybala to nie jest taki typowy napadzior. Wydaje mi się jednak ,że Barca latem przeprowadzi jakieś ciekawe transfery ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?