- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
0
i co sądzicie o Guardioli w City? Będzie lepiej niż w Bayernie? Tiki-Taka na wyspach? :)
2
@jacobFCB Malaga tiki taka i kasztanki, dla ciebie i być może dla Manchesteru.
Się zobaczy czy się nadadzą.
0
@jacobFCB Myślę że zdobędzie raz, dwa razy BPL, jakiś tam puchar (angielski) i tyle.
4
@jacobFCB Niby spoko, ale jakoś chciałabym go zobaczyc w drużynie która nie jest naszpikowana gwiazdkami. Barca, Bayern, City...mogłoby się wydawać, że samograjki. Ciekawie byłoby zobaczyc Pepa w jakimś klubie, gdzie panuje aktualnie burdel i gdzie trzeba byłoby ułożyć drużynę od początku...
0
@jacobFCB Będzie tak jak w Bayernie - miała być hegemonia a pokazali moc jedynie w lidze, Pep zapewne wygra raz lub dwa PL ale Europy nie zwojuje. Wszyscy patrzą na Niego przez pryzmat Jego Barcelony, ale nie do końca ta taktyka wypaliła w Bayernie i tak też będzie w City. Barca jest niepowtarzalna i nie da się wszystkiego skopiować 1:1.
0
@jacobFCB Bayern może grał mniej widowiskowo,ale był lepszy za Juppa,teraz na pewno będzie City lepsze niż za Manuela,ale czy tak mocne by walczyć w końcu o LM,przekonamy się,mnie cieszy jedno,dowiemy się,jak sprawdzi się tiki taka na wyspach
1
@louitv A w Barcelonie jak było gdy Guardiola tam przychodził? Też był burdel, wypaleni zawodnicy, skłócona szatnia i imprezowicz Ronaldinho. Guardiola ułożył ten zespół od nowa.
0
@louitv Kto by chciał iść do burdelu? po za tym pracować z gwiazdeczkami też trzeba umięc. Taki Benitez do Realu poszedł i co osiągnął.?
0
@Pawlak1992 No ale jednak trzeba przyznać, że Barcelona jest jedyna w swoim rodzaju. Ciężko będzie nauczyć Pepowi jakikolwiek zespół jego wizji gry.
Barcelona za Guardioli buzowała głównie na wychowankach, którzy pól życia spędzili w klubie.