La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

1

PS piszę, że Kruczek odejdzie i ma być zatrudniony Bajc lub Horngacher. Szczerze bym widział na tym stanowisku Poitnera lub Kojonkowskiego . Ten drugi jednak teraz siedzi w polityce.
A najlepsza opcja to zostawienie Kruczka i indywidualny trener z dużym doświadczeniem dla Stocha.

1

@Criss18Barca Razem z Kruczkiem powinien odjeść człowiek, który oprócz tego, że dorobił się na Małyszu, to niczego więcej nie osiągnął.

0

@Criss18Barca Kruczek jest bezradny jak real w ostatnim klasyku, niby mówi, że wie co jest nie tak i jak to naprawić, a dalej wszystko jest po staremu. Może po prostu potrzeba zmiany i nowego impulsu. Fakt, po olimpiadzie wszyscy wychwalali Kruczka, później jednak przyszedł dołek - większość mówiła, że to normalne w sezonie poolimpijskim, ale ten sezon jest równie słaby.

0

@Criss18Barca Kruczek był przeciętnym skoczkiem, a trenerem to już w ogóle, ludzie go zachwalali jak Stoch osiągał sukcesy, teraz widać jaki z niego świetny trener.

konto usunięte

1

@Criss18Barca Vasja Bajc? Bez żartów, jak on miałby być trenerem to już wole Kruczka albo nawet Maciusiaka.
Horngacherem nie pogardzę i myślę że bardzo ciekawa opcja.
Pointner i Kojonkoski? Pewnie finansowo nas nie stać aczkolwiek Fina bardzo bym chciał.

Zostawienie Kruczka? I niby kogo miałby trenować?
Bądźmy szczerzy, akurat z Kruczek nie bardzo kto ma trenować bo jeżeli Stoch od niego odejdzie to kto? Ziobro i Zniszczoł zostali odstrzeleni więc nie wierzę że będą go chcieli.
Kot i Kubacki to samo w zeszłym sezonie.
Żyła jak to Żyła jemu tam wszystko jedno aczkolwiek to Szturc zaczął tą dobrą formę u niego.
Zostaje Murańka i reszta ale reszta jest za słaba by Kruczek ich wziął do siebie... Skoro się wypalił z tymi skoczkami to co im jeszcze pomoże?

Jedynie widzę Kruczka gdzieś "niżej", może trenowanie juniorów albo coś w tym stylu?
To nie jest zły trener tylko po prostu wypaliła się współpraca z kadrami A i B (poza wyjątkami jak Stękała których praktycznie nie trenował), dlatego zmiany muszą być a jeśli trenera zmienią tylko dla Stocha to dalej z resztą będzie to samo.

Poza tym kadra to kadra, reprezentacja to kilku skoczków a nie jeden Stoch.

konto usunięte

3

@daniel32778 "Kruczek był przeciętnym skoczkiem, a trenerem to już w ogóle"

Tzn. że trenerem był/jest jeszcze gorszy?
Weź no nie przesadzaj... Kruczek to tak na prawdę dobry trener, obecnie najlepszy w kraju ale zmiana musi być nie dlatego że jest słaby ale dlatego że zrobił dla Polski sporo i współpraca się wypaliła, lepiej raczej nie będzie.

Mówienie że Kruczek jest słabym trenerem jest śmieszne bo idąc tym topem nie ma dobrych trenerów. Każdy ma sezony fatalne więc ma go i Kruczek.
Wiem że chwalenie Kruczka często było przesadzą w końcu trzeba pamiętać że te medale które zdobywali Polacy nie są zasługą tylko jego ponieważ w składach byli skoczkowie różnych kadr ale 2 złota olimpijskie, złoto MŚ i 2 brązowe medale drużyny MŚ plus KK i najlepsze w karierze starty Żyły i Kota (obaj ponad 400 pkt w PŚ x2 i miejsce w TOP 20 i TOP 15 PŚ) to jest sporo.
Poza tym jakby nie było to z Kruczkiem Stoch stał się skoczkiem klasy światowej, to z nim wygrywał MŚ, IO i PŚ.
Trener na prawdę dobry ale czas na zmiany... ponieważ nikt nie ma immunitetu na całe życie za zasługi.
Tak samo kiedyś może być z Enrique w Barcelonie czy innymi trenerami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?