- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
1
Trochę szkoda, że taka drużyna jak Liverpool się tak posypała. Oglądałem wczoraj mecz z Lisami i obrona wygląda tragicznie. Sakho to totalna porażka a Lovren dobry na mecz z Derby a nie na tak rozpędzone Lisy. Klop się musi wziąć za transfery i wyleczyć Sturridga bo jak nie to nadal będzie to samo co z Rodgersem.
1
@Fan1892 Clyne, Can, Skrtel, Moreno. Tak powinna wygladac ich obrona, w ataku jest Origi który powinien wiecej grac, jest Benteke który powinien grac w 1 składzie, jest tez Ings..w pomocy Coutinho, Firmino, Lallana, Milner, Henderson..potencjał mają bardzo duzy.
0
@ArterkHD Potencjał mają. Tak jak piszesz, dziwie się tylko dlaczego to zawsze jest tak dziwnie poukładane. Z tego co wiem to Skrtel kontuzja - chyba dlatego nie gra. Can w obronie do mnie nie mówi. Moim zdaniem potrzebują solidnego środkowego obrońcy. W ataku się zgadzam z tym, że Ings też chyba kontuzja. Co do Firmino, dobry jest ale nie przemawia do mnie jako zawodnik który ma być decydujący, za mało jakości. Coutinho jak najbardziej. Nie wiem sam jakich zawodników musieli by kupić ale strasznie to słabo wygląda na chwile obecną. Myślę, że Klopp zrobi zaciąg z Bundesligi w lecie.
0
@Fan1892 jest tez Kolo Toure, ale on tak samo jak Sakho dobre mecze przeplata okropnymi, dlatego co do transferu SO bym sie zgodził, i przydałby im sie ktos kto zdecyduje o wyniku tak jak Coutinho, myślę ze Calhanoglu byłby dobrym rozwiązaniem.
0
@Fan1892 Z całym szacunkeim do Sturridga bo to świetny piłkarz ale teraz to powinna być dla niego ostatnia szansa, jeśli wróci do gry i złapie kontuzję to muszą się go pozbyć bo na chwilę obecną więcej wydają na jego leczenie niż na pensje... Tak jak kolega Arterk napisał Benteke musi grać do tego szybkich skrzydłowych z niezłym strzałem i mają przód jak marzenie. Firmino jest dobry ale na 10 a nie na 9 tam musi grać Belg a dlaczego nie gra tego nie wiem.
0
@ArterkHD Mogli by kupi Suboticia albo Hummelsa. Co do Calhanoglu to nie pomyślałem o nim ale na pewno by się nadał.
0
@ksobi Dziwne jest to sadzanie Benteke na ławce, z tym też się zgadzam Co do skrzydłowych to na Ibe-a z racji wieku i potencjału bym stawiał. Na drugą stronę kogoś brakuje. Może Rolando Aarons z Newcastle. Kolejny młody z możliwościami i za nie duże pieniądze. Co do Sturridga to ja nie wiem co się temu gościowi dzieje. Szkoda by go było sprzedać bo jak się rozkręci to jest mega groźny. Pytanie, kiedy się rozkręci.
0
@Fan1892 Z dochodzeniem do formy Daniel nie ma problemów gorzej z tymi kontuzjami :) może by go tak folią bąbelkową owinąć :D
0
@Fan1892 Straszna szklanka ze Sturridge'a i raczej się to nie zmieni, a wątpię ze jakiś klub chciałby wyłożyć na tego zawodnika duże pieniądze bo 3/4 sezonu jest kontuzjowany. Ibe na skrzydle robi duzo wiatru ale efektów żadnych, szkoda ze tego Sterlinga oddali do City bo ewidentnie go brakuje.
0
@Fan1892 Jak dla mnie Klopp trochę się przeliczył jeżeli chodzi o to jak się gra w Anglii. Poza tym tu nie ma przerwy zimowej jak w Bundeslidze. Mam nadzieję, że jednak zostanie i to poukłada, ale narazie wygląda na to, że na PL się nie nadaje.
Co do transferów to na ich miejscu wziąłbym w pakiecie Vardy'ego i Mahreza (dałbym z 50-60mln), kupił przymierzanego w tym okienku Teixerirę z Szachtara, na środek obrony już mają Matipa (kończy mu się kontrakt po sezonie z Schalke i już teraz podpisał z LFC), a na prawą obronę chcą Byrama z Leeds, no i ściągnął innego bramkarza (podobno chcą Horna z FC Koln, a ja bym dobrał jeszcze naszego Victora).
Wtedy skład wyglądał by tak:
Vardy/Benteke
Coutinho/Ibe-Teixeira/Firmino-Mahrez/Lallana
Can/Leiva-Henderson/Milner
Moreno/Gomez-Matip-Skretel-Clyne/Byram
Horn/Valdes ;)
Jak widać przydał by się jeszcze jeden stoper, bo pewnie odejdzie ktoś z dwójki Lovren-Sakho, a może nawet obaj.
0
@GregSTG Fajna analiza i fajne propozycje transferów. Pytanie tylko czy chociaż część się sprawdzi. Naprawdę fajnie by było widzieć Liverpool w czołówce BPL. Jedyny klub w Anglii który naprawdę lubię. Co do Kloppa to nie wiem czy się przeliczył. Moim zdaniem Bundesliga stoi na lepszym poziomie piłkarskim od BPL. Wczoraj liczba niedokładnych, chaotycznych i bezsensownych podań byłą zatrważająca. Nie wiem w czym leży przyczyna ale takiego chaosu jaki obecnie prezentuje Liverpool to dawno nie widziałem. Na pewno brakuje Gerarda - nie ma tam człowieka który przyjmie piłkę popatrz i rozegra. Wszystko strasznie elektryczne.
0
@Fan1892 Na polskim forum lfc wrzucają nie tylko swoje pomysły, ale i plotki od ludzi związanych z klubem, dlatego wiem, że chcieli sprowadzić już teraz Teixeirę. Matip już pewny, Horna przymierzają, podobnie jak Byrama, jedynie z duetem Lisów mnie poniosło ;)
Tak czy siak z pewnością Klopp sporo pomienia latem w składzie. Pytanie tylko ile dostanie kasy od włodarzy, a ile wpadnie ze sprzedaży takich zawodników jak chociażby Balotelli czy prawdopodobnie Sturridge.