La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

15

Messi we wszystkich 10 spotkaniach w tym roku miał gola lub asyste.

1

@ricardo0705 A pamiętacie jego czlapanie jeszcze w sezonie 13/14?

0

@Criss18Barca Było minęło.

2

@ricardo0705 Niestety nieprawda
Z Espanyolem w lidze nie miał - mecz zakończył się 0:0

18

@Criss18Barca Nie pamiętam tego sezonu, czyżby mnie dopadła amnezja czy demencja starcza, trza chyba walić z pięty do Polish Służby Zdrowia, czyli do konowała geriatry? :)Ja tam nie widziałem człapu-człapu w Jego wykonaniu, bowiem był po sześciu groźnych kontuzjach, żeby tak każdy zawodnik Barçy człapu-człapu to byłbym wdzięczny i w siódmym, gdyż tak człapał i szlajał się po murawie... iż dotelepał wicekróla strzelców LL czy został trzecim najlepszym strzelcem Starego Kontynentu, nie mówiąc już o tym, że pomimo tak długiej absencji to i tak został najlepszym strzelcem Blaugrany! Oki-doki, temat rzeka, oczywicha, iż były meczory, w których to Lijoł po prostu przeszedł obok nich że się tak wyrażę, ale w owym sezonie to pyknął legendarny rekordzik Di Stéfano, a poza tym gdyby pałencja w czarnym gajerku uznała prawidłowo zdobytą bramkę przez Leosia w meczorze przeciwko Atléti, to inaczej każdy by tu pitolił, no cóż, łaska kibica na pstrym koniu jeździ, ot co!

0

@qbuteq Aha sorry mój błąd.

3

@Don-Corleone Może Leo i czasami " człapie", ale i tak tego bym nie nazwał. Nawet gdy Messi człapie, to i tak jest jednym z najlepszych zawodników na murawie. Może być nawet niewidoczny przez 70 minut, a potem potrafi walnąć 2 bramki na wagę zwycięstwa. Zdarza się, że Messi ma mecze słabsze i na niego narzekamy, ale to wynika chyba z tego, że za bardzo nas rozpieścił do swojej niesamowitej gry. W ten rok wszedł cudownie. Gol za golem i asysta za asystą. Oby tylko tak dalej. Leo chyba nie ma żadnych ograniczeń, ale jeżeli są, to tylko on wie jakie...

9

@ViscaBarca123 Jeśli ktoś myśli, iż zawodnik rozegra w swojej karierze zawodowej wszystkie meczory na tip-top i extazy und zjawiskowo and przepysznie. tzn.że w każdym meczorze zaliczy a chociażby double-double czy będzie zaiwaniał po boisku niczym mały samochodzik, to niechaj taki kibic bordowo-granatowy przerzuci się na psi surfing, trzymanie fretek w gaciach czy walki na poduszki powietrzne ;)Zresztą wczoraj jaki hejting leciał na Lijoła, ale z drugiej strony medalu to, czy człek musi czytać niektóre rzygowiny i papierosowe bądź gruźlicze plwociny? Chyba nie? Ale tak jak Kolega zapodał powyżej:- było-minęło,na szczęście Lijoł zaś jest w gazie i na totalnym speedzie,czyli ma już pierdolnięcie z kopyta, to cieszy niezmiernie w kontekście zbliżających się jakże arcyważnych meczorów :)

1

@Don-Corleone Dokładnie! Przed nami naprawdę maraton ciężkich meczów, ale wierzę, że sobie poradzimy, bo jak mamy sobie nie poradzić mając w zespole Leo w niesamowitym gazie , El Pistolero, który strzela jak na zawołanie i Neymara, który gwałci obronę rywali?! Po za nimi mamy całą pakę fantastycznych zawodników. Jeszcze wygrać mecz z Levante i wyrównamy rekord Pepa, pod względem meczów bez porażki. Idziemy jak burza i chyba nikt nie ma takiej szansy na historyczną obronę Ligi Mistrzów, jak właśnie Barcelona!

1

@Criss18Barca Messi nawet człapiąc po boisku sprawia zagrożenie. Ba, sprawia większe siedząc na ławce niż Ronaldu na boisku. A co do jego człapania - to był stosowny artykuł na tej stronie... Polecam najpierw go przeczytać. A nie - "nie wiem to się wypowiem" -.-

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?