La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1942 Culés

0

Ktoś może mi napisać za co dostał takie owacje Cheryshev bo nie jestem w temacie ?

46

@Gieha Za swój fenomenalny wkład w sukcesy Realu w CdR.

0

@Kubix93 Nie rozumiem

konto usunięte

2

@Gieha Za to, że w ciągu dwóch sezonów bardziej pomógł Barcelonie, niż swojemu Realowi.
Z Vietto ciągnął Villarreal (a nie wiem czy nie pozbawili Realu punktów w jakimś meczu ligowym czy może pucharowym), potem przez niego odpadł Real z CdR i wczoraj wbił na murawę, a po chwili Leoś załadował siatę XD
Dobry ruski amulet z niego.

konto usunięte

0

@Gieha Nieuprawniony zawodnik = wykluczenie Realu= wypożyczenie do Valencii= Brawa dla niego

konto usunięte

0

@Gieha Prościej się nie da już: za to, że Real odpadł z tego pucharu przez kartki za jakie nie powinien grać Cheryshev, a za jakie zagrał, w efekcie czego, Cadiz otrzymało walkowera, a potem komisja kompletnie wykluczyła Real z rozgrywek. I dlatego fani Barcy traktują to w ten sposób, że zgotowali mu brawa, bo Real dla Barcy to największy rywal. I odwrotnie to samo.

0

@Moonlight Aaaahahaha a ja myślałem ze te owacje to za jego wojownicza postawę na boisku a tu za takie coś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?