La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

konto usunięte

0

Co do wczorajszego fantastycznego meczu to chciałbym zwrócić uwagę na grę Mathieu i Vidala. Ten pierwszy na stoperze jest zupełnie innym piłkarzem, jest po prostu odkurzaczem, który czyści każdą akcję przeciwnika. Według mnie jest lepszy i szybszy od niskiego szefunia. Vidal grał wczoraj super nie dość, ze ciągle kreowal sytuacje w ataku to Jeszce podpisywał się przy tym nietuzinkową techniką i nieźle gral w obronie. Podstawowy prawy obrońca?

0

@MaTt_BarcaFan Chyba coś się koledze pomieszało...

konto usunięte

0

@ajakmyslisz Co mi się niby pomieszalo ?

2

@MaTt_BarcaFan Pewnie zaraz odpisze: " A jak myślisz?" :))

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Hahahaha o tym samym pomyślałem haha :D

1

@MaTt_BarcaFan Aleix - podstawowy prawy obrońca?

konto usunięte

3

@ajakmyslisz Dałem znak interpunkcyjny nazywany pytajnikiem, więc to nie było stwierdzenie tylko zapytanie do użytkowników tego portalu. Poza tym Aleix gra według mnie lepkie na ten moment od Alvesa i zaznaczam, ze jestem wielkim fanem Brazylijczyka .

0

@MaTt_BarcaFan Co jest takie lepkie?

konto usunięte

0

@ajakmyslisz Jesteś aż tak niedomyslny ? Przecież mogłeś się skapnac z kontekstu, ze chodzi mi o " lepiej ". Literówka.

1

@MaTt_BarcaFan Nie odpowiadaj na takie zaczepki, bo ich karmisz tym, ale ja dorzucę tez swoje 5 groszy.
Uważam, ze porównywanie Vidala z Alvesem jest na ten moment nie na miejscu.
Vidal absolutnie jeszcze nie czuje sie dobrze i nie zaaklimatyzowal sie.
Potrafi odnaleźć wolna przestrzeń podobnie jak Alba, ale juz pozniej sie gubi, mimo tego ze czesto ma duzo czasu.
Alves za to to kluczowy element zespołu, jest cały czas pod grą. Fakt ze nie wraca do obrony, ale jest nadal lepszy w tym jak z reszta w kazdym innym aspekcie gry od Vidala #statement
Nie wiem co z Ciebie za fan Alvesa :)

konto usunięte

0

@barcaclue97 Przecież ja nie skreslam i nie pisze, ze jest gorszym piłkarzem od Vidala. To były moje rozważania po prostu na temat tej dwójki może trochę zbyt hura optymistyczne noo ale to wynikło z tego, ze strasznie mi się podobał Aleix w tym meczu.

1

@MaTt_BarcaFan Wiem, wiem, przyznaje się że nie wiedziałem co odpowiedzieć:() bo mnie przekonałeś, po prostu uważam że aleix nie ma teraz szans na dłuższą metę z alvesem chociaż obu ich lubię:) i myślałem że uważasz inaczej... no i trochę miałem zły humor\-_-/ przepraszam za złośliwość=D

konto usunięte

0

@ajakmyslisz Hehe spoko nie ma problemu ;). Każdemu się zdarza gorszy dzień. Pozdro ;)

0

@MaTt_BarcaFan Spk. I jeszcze raz sory za złośliwość:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?