La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

2

Dla mnie Standard to najlepszy klub na świecie - powiedział Valdes .
Mam nadzieję że to tylko źle przetłumaczone słowa , bo chyba aż tak nie oszalał żeby mówić coś takiego .

1

@barceloonka92 Wydaje mi się, że chodziło mu bardziej o atmosfere. Sam mówił, że w Utd nikt nie zwracał na niego uwagi, a teraz trenuje z kolegami i czuje się w końcu jak członek grupy:)

2

@barceloonka92 Słowa prawdziwe. Dajmy się Victorowi nacieszyć. Chłop męczył się obok Van Gaala, a teraz ma z kim trenować. Mówił nawet, że miał wrażenie, że gdyby zemdlał, to inni mieliby to gdzieś w United. Niech się cieszy.

konto usunięte

2

@barceloonka92 Standard dał mu szansę powrócić do życia po długim czasie gdzie był całkowicie tego pozbawiony. Dla Victora Liege to w tej chwili całe życie. Są to jak najbardziej zrozumiałe słowa, pokazujące jak wielkim człowiekiem jest VV.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?