La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

konto usunięte

5

Mam nadzieje że jutro Kasai wygra, jest w spektakularnej formie.

konto usunięte

5

@Stig Dokładnie, Kasai to skoczek którego nie da się nie lubić i mimo że Norwegom i rzecz jasna Polakom bardziej kibicuję to po tym jego dzisiejszym skoku i po gorszej próbie Prevca (jak na niego to gorsza) zacząłem mu kibicować by wygrał.

1

@Stig dawno już nie oglądam skoków, mówicie o tym Kasai, "staruszku" za dawnych czasów Małysza?

konto usunięte

1

@lukiiifcb Tak to ten sam Kasai tylko teraz sprawia wrażenie jeszcze lepszego.
Nie ma siły na niego, gdyby tylko nie odpuszczał kilku zawodów w sezonie to walczyłby jeszcze o KK, a tak niestety nie ma szans.

1

@lukiiifcb Tak ten sam;)

konto usunięte

2

@Stinger a co z tym kolesiem od zakładu? zakład był o to, że niby Prevc wygra wszystko do końca. pamiętasz?

konto usunięte

2

@Stig Mnie tam nie dziwi forma Kasaiego. On skacze tak samo od 25 lat z małymi przerwami. Marzy mi się takie podium 1.Stoch/Kasai 2. Kasai/Stoch 3.Ammann. Ammanna też zawsze lubiłem, szkoda, że nie może od pewnego czasu wybić się wyżej niż 8-10 miejsce, głównie przez te lądowanie na dwie nogi.

konto usunięte

2

@Bagsik84 Tak pamiętam. Unikał mnie jak ognia (chyba) aż go "dopadłem" i wtedy jak gdyby nigdy nic coś tam odpisał ale nie pamiętam co więc nie chcę "kłamać".
Mimo wszystko nie radzę się z nim zakładać bo przegrywając zakład nie ucieka się tylko trzeba przyznać się do błędu, on nie potrafił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?