- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 913 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 913 Culés
19
Wczoraj hiszpańskie drużyny pięknie zgasiły fanboyów BPL, że hiszpańska liga to tylko Barcelona, Real i Atletico. Niedługo pewnie będzie mowa, że drużyny poniżej 10 miejsca w BPL są lepsze, aczkolwiek i w to bym nie uwierzył, bo takie Rayo by oklepało nie jedną drużynę z topki, a co dopiero najsłabsze drużyny typu Aston Villa...
1
@Homeopata8989 Idealnie się to układa. Hiszpania wygrała wszystko, a angielskie wszystko przegrały. Poza Spurs i Liverpoolem, które wytargały remis.
0
@PatrychoO Denis ładnie wczoraj przymierzyl mam nadzieje ze odkupimy go za 3 miliony euro
0
@Homeopata8989 Fani BPL wlasenie bronia sie tym ze jakby skonfontowac druga polowe tabeli obu tych lig to nasza zostalaby zmiazdzona. Polemizowalbym. Barca i Real bardzo czesto ogrywaja wysoko "ogory" tylko i wylacznie dlatego ze sa o dwa poziomy wyzej od top 4 BPL. Co daje zludzne wrazenie slabosci zespolow drugoplanowych w La Liga.
2
@PatrychoO Spurs ma gola na wyjeździe więc całkiem dobra zaliczka tym bardziej że dla nich na pewno celem numer 1 jest liga, w końcu tam walczą nie o LM bo ta już raczej pewna ale o mistrzostwo.
Gorzej Liverpool, fakt nie przegrali i rewanż mają u siebie ale jeden gol Augsburga i ekipa Kloppa może mieć problem, szczerze mówiąc nie zdziwi mnie odpadnięcie Liverpoolu.
1
@Brashearr Angielski TOP też często ogrywa swoich "ogórków" bardzo wysoko także taki argument jest do bani nie mówiąc już o tym co napisałeś (100% racji).
Żeby nie być gołosłownym wystarczy cofnąć się o kilka dni i zobaczyć co Liverpool zrobił z AV albo Chelsea... Zresztą oni bardzo często w latach swojej świetności potrafili wygrywać 5-0 i wyżej.