- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
42 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
14
1/2
Całe gro osób, które w chwili obecnej nie może pogodzić się z sytuacją dotyczącą Lecha Wałęsy, twierdzi, że nie wolno oceniać nam historii skoro nie żyliśmy w tych czasach i nie doświadczyliśmy wszystkich tych historii. Ja oczywiście również nie żyłem w tym czasie. Tkwię w przekonaniu, że część ludzi składała podpis pod tym co podsuwało im się pod nos, ponieważ się bali czy też ponieważ chcieli osiągnąc osobiste korzyści czy też po prostu robili to dla świętego spokoju. Ta sprawa jest jednak zgoła inna. Jest jednak pewien człowiek, który przez 26 lat utwierdzał nas w przekonaniu, że poświęcając życie, rodzinę, bliskich, poświęcając się dla ogółu, narażał życie dla Polski, dla Polaków obalając komunę. Z tym, że żadnego obalenia komuny nie było. Wesoła świta jaśnie nam panująca jedynie się przebranżowiła. Nic więcej. Świetnym obrazem tego chociażby jest to, że miłościwie wtedy panujący Jaruzelski posiadał wszelkie kwity i papiery na Lecha Wałęsę czy jak kto woli "TW Bolka ;)". Był w posiadaniu dokumentów, których nikt w obecnej Polsce się nie spodziewał. Dokumenty te, obalają wszelkie przekonanie na temat tej persony. Pytanie dokąd to dąży? Zmiana treści podręczników do historii czy WOSu? Oczywiście, że tak! Ponieważ największy bohater. Jednostka gloryfikowana w każdej szkole, na każdej uczelni okazała się po prostu kłamcą i oszustem. Który laureat pokojowej nagrody nobla, po takim sukcesie jakim jest domniemane obalenie komuny przyznałby się do takiego poniżenia? Sam fakt, że w aktach znalezionych u Kiszczaka znajdują się dokumenty świadczące o donosach Wałęsy za pieniądze, powinny być podstawą do postawienia tego człowieka przed sądem.