La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 897 Culés

konto usunięte

0

Patrząc na głównych przeciwników Barçy w LM:

Najlepiej wypadło w 1/8 PSG, myślę, że są najtrudniejszym przeciwnikiem, aczkolwiek Di María -> Alexis, chaos i bałagan, Ibra nie biega, za to pomoc mają świetną (Matuidi, Motta...). Real to wiadomo, 0:4, brak defensywnego pomocnika, trener bez doświadczenia itd. City gra słabo, mają zawodników, ale nie mają drużyny. Bayern = gra na totalnym ryzyku, boczni obrońcy w pomocy lub na ŚO, brak playmakera typu Xavi (Thiago to inna charakterystyka), słabiutka gra nogami Neuera, z Juve w obronie to grał praktycznie tylko Vidal, jedynie odbicie się piłki od Müllera to zagrożenie, nie mają stałych fragmentów. Z Atlético wygrywamy cały czas. Jeśli nie pozwolimy strzelić gola Juventusowi - nie są groźni.



No i wczoraj Paul Pogba potwierdził swoją klasę, MUSIMY go mieć! Nawet za 75 mln. Jest fenomenalny. A na stopera Bonucci, razem z Piqué to byłby duet idealny.

0

@Campio13 Vidal nie grał wcale dobrze, jedna bramka Starej Damy idzie na jego konto.

konto usunięte

0

@daniel32778 Chodzi mi o to, że przez długi czas był ostatnim obrońcą, nie oceniam czy grał źle :)

0

@Campio13 właściwie można by było zacytować całą wypowiedź, ale ten fragment spodobał mi się najbardziej
,, Jeśli nie pozwolimy strzelić gola Juventusowi - nie są groźni." - Campio13

konto usunięte

0

@barcaclue97 Chodziło o to, że jeśli nie dostaną takiego kopa motywacyjnego, to nie wygrają z nami. Jeśli wcześniej strzelimy 3 gole, to nawet 1 dla nich nic nie zmieni. Wczoraj zaczęli grać dopiero po golu, bo wynik był na styku. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

Może tak - lepiej przy hipotetycznym prowadzeniu 1:0 skupić się na dowiezieniu wyniku niż próbować strzelić na 2:0, bo przy kontrze i 2:1 potrafią przycisnąć.

1

@Campio13 aha, czyli twierdzisz, że Juve przy 2-1 ciśnie znacznie intensywniej niż przy 1-0. Bardzo ciekawa teza. W gruncie rzeczy tak ciekawa, że po proszę o kolejne rozwinięcie myśli.

,,brak playmakera typu Xavi " - moje pytanie, kto w takim razie ma playmakera typu Xavi
,, Z Atlético wygrywamy cały czas." - czy to nas nie wyklucza z obronienia LM? W końcu obrońca trofeum przegrywa zawsze.
,,słabiutka gra nogami Neuera"
Czekam na merytoryczną odpowiedź

konto usunięte

0

@barcaclue97 Wystarczy zobaczyć jeden mecz Neuera i 1, np. ter Stegena, żeby zobaczyć, że ten drugi jest dużo lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?