- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
48
W ostatnich 5 sezonach:
-Atletico 1 raz pokonało Barcelonę
-Atletico 7 razy pokonało Real
:)
49
@ViscaBarca123 Myślę, że Atletico by oddało te 7 zwycięstw na te jedno w Lizbonie :)
31
@Criss18Barca Nawet nie wyobrażam sobie co wtedy musieli czuć, taka szansa i głupia strata bramka w ostatnich sekundach... Do dzisiaj żałuję że ten Ramos musiał akurat tam stać.
Należała im się ta Liga Mistrzów jak nikomu innemu, podobnie jak rok wcześniej BVB aczkolwiek i Bayern i Real wtedy byli mocni jednakże BVB i Atletico mimo że dalej należą do czołówki nie łatwo będą mogli powtórzyć te wyczyny.
3
@Stinger No niestety. Byłem wtedy mega wkurw.. No, ale taka jest piłka.
2
@Criss18Barca Aj musiałeś przypomnieć tą główkę tego cymbała(za jego zachowania na boisku inaczej go nie można nazwać).
2
@GenerałXavi No dokładnie, byli sekundy od wygrania LM, a ostatecznie dostali mega lanie... Ktoś kto nie oglądał pomyśli sobie że Real zgwałcił w tym meczu Atletico, a prawda jest zupełnie inna.
Fakt że w dogrywce to już Real był lepszy ale w podstawowym czasie gry ATM nic nie ustępowało.
1
@GenerałXavi Dokładnie, do gola Bale'a walczyli mimo iż nie mieli sił, a później praktycznie olali, a szczególnie po golu bodajże Marcelo (?), ten karny to już oddanie a darmo.
0
@GenerałXavi Niestety, zresztą dużo jest takich przypadków gdzie jedną sytuacją straciło się trofeum, zwycięstwo czy awans najlepszy przykład to właśnie Atletico czy Barca (stracili szanse na obronę tytułu w 2010 roku bo błędzie sędziego i 2012 przez niestrzelonego karnego, gdyby nie to to możliwe że byłoby pograne).