La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

Trener Levante przed meczem:
-Jestem pewny ze pokonamy Real
Trener Levante po meczu:
-Staraliśmy się ale zabrakło szczęścia

Po co gadać ze się wygra jak po meczu jest odwrotny wynik i się błaznić.

1

@damian16161212 Ty tak na serio, czy to troll?

konto usunięte

1

@damian16161212 A co ma mówić ? Napewno przegramy.

1

@damian16161212 pewnie chcial zmotywowac swoich zawodnikow, ze w nich wierzy w starciu z zespolem o znacznie wiekszym budzecie i znacznie lepszych indywidualnie pilkarzach.

Akurat w przypadku slabszych druzyn ja bym sie nad tym nie pastwil - co innego gdy trener Barcy/Realu/Atletico mowilby tak przed meczem z innym wielkim rywalem.

Poza tym co mial mowic: jestem pewny, ze przegramy z Realem??

Juz nie ma co sie tak czepiac

0

@barcaclue97 Co ??? Przecież trener Levante powiedział ze jest pewny ze pokona Real.

konto usunięte

0

@damian16161212 http://www.fcbarca.com/68696-la-otra-liga-hombre-con-cojones.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

jezeli masz troche oleju we lbie to skumasz aluzje,mala rada na przyszlosc daruj sobie takie teksty

1

@mekston No dobra ale wiesz szkoda gadać ze jest pewny ze pokona Real mógł przynajmniej powiedziec ze postarają się.

1

@damian16161212 ok, ale to w sumie kazdy trener na kazdej konferencji prasowej moze wyjsc z formulka i powiedziec "postaramy sie pokonac naszego przeciwnika - mecz bedzie trudny, szanujemy naszego rywala i blabla" - wtedy tez konferencje nie mialyby sensu. W wiekszosci faktycznie tak jest jak napisalem, ale zdarzaja sie przypadki innych wypowiedzi / cietych ripost itp - i a tutaj w przypadku trenera druzyny skazywanej na porazke nie mozna traktowac tych slwo jak arogancje tylko probe motywacji druzyny ktora jest o krok od spadku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?