- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Odnośnie jeszcze Bellerina. Jestem tego pewien ,że Barca będzie chciała go kupić od Arsenalu. Kwestia czasu tylko kiedy. Jak na moje powinni go kupić już latem.
0
@Kurkmen tylko ze na prawa mamy teraz Alvesa / Vidal i ew. Roberto - wiec kogo bys sprzedal?
Lepiej zaczac rozmowy teraz, ale kupic go za rok np. po odejsciu Alvesa
3
@Kurkmen Bellerin jakiś czas temu powiedział w wywiadzie, że nie chciałby wrócić do Barcelony.
1
@Nazija No wiadome ,że nie chciał bo Alves był w świetnej formie. Wcale się mu nie dziwie. Lepiej jest łapać doświadczenie zwłaszcza ,że ma pewny pierwszy skład w Arsenalu.
1
@mekston Jak na moje nie ma sensu przerabiać Roberto na prawego obrońcę. Niech gra na swojej nominalnej pozycji. Taki gość jak Bellerin byłby zbawieniem po odejściu Alvesa. Obrona Bellerin-Pique-(Mustafi/Gimenez)-Alba to by było coś.
0
@Kurkmen Slowo klucz to po odejsciu Alevsa - jezeli Dani zostanie z nami na kolejny rok to sprowadzanie teraz Bellerina nie ma sensu.
Oczywiscie Roberto jest pomocnikiem, ale nie raz pokazal, ze na PO tez sie odnajduje, zreszta Enrique z tego korzysta np ostatnio wybral Roberto na PO zamiast Vidala), wiec jezeli zaden z nich (Alves, Vidal i Roberto) nie odejdzie to sprowadzanie teraz Bellerina mija sie z celem.
0
@mekston No jeśli Vidal się nie odnajdzie to kurcze będzie to konieczne. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby aby Bellerin był podstawowym PO , a Alves zmiennikiem. No cóż za rok dużo starszy nie będzie , może stać się jedynie dużo droższy ;)
0
@Kurkmen tylko pytanie czy oceniac Vidala po polowie sezonu - czy dac mu wiecej czasu - bo jak wiesz dopiero co go sprowadzilismy, wiec to jest ten problem.
Watpie ze Barca sprzeda Vidala po polowie sezonu - wiec sprowadza sie to do teog co napisalem powyzej - narazie jest to raczej nierealne.
0
@mekston Jasne ,że trzeba dać mu czas. Jednak Alves też już swoje lata ma . Także za rok czemu nie. Wzmocnienie byłoby ogromne.