La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

Co zrobił ten Kimmich, że Guardiola go tak skrzyczał? Szkoda chłopaka :/

0

@fc_barcelona_1899 No pomimo bardzo fajnego meczu dostał ładna bure... Guardiola mógł poczekać aż zejdą wszyscy do szatni gdzie nie ma kamer i wtedy zaatakować. Ale mimo co wydaje mi się że widzi w nim potencjał i dlatego się tak wkurzył. Na pewno w przyszłości taka lekcja zaprocentuje...

0

@fc_barcelona_1899 Aż go szkoda było , widac tak się przejął biedny , wyglądało to jak wskazówki w stylu Guardioli bo go objął itp ale mimo wszystko chłopak wyglądał na przestraszonego i także uważam ze powinien mu był w szatni powiedzieć co tam chciał a nie na boisku przy wszystkich, chłopak młody to się przejął bbo wyglądało to tak jakby zagrał źle i coś tam zawinił ze nie wygrali, z młodymi trzeba zdecydowanie wiadomo żeby się czegoś nauczyć na przyszłość ale jedna tez ostrożnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?