La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

0

Żenada,teraz 3 najbliższe kolejki gramy o 16,czyli do końca marca.NIe licząc meczu w Champions League z Arsenalem,to nie trzeba sprawdzać godziny,bo zawsze do gran derbi gramy o 16:00...

konto usunięte

1

@Damian11 Dlaczego żenada? Jak dla mnie mogą grać o 2 w nocy. Najważniejsze by grali swoje i wygrywali, albo robili wszystko by wygrać :D godzina nie ma znaczenia tak naprawdę. Poza tym już trochę tych meczów było o 16 i można się przyzwyczaić. To profesjonaliści i potrafią się przystosować do godziny rozgrywania meczu :D

konto usunięte

0

@Stig No ale też sporo osób ma problem żeby taki mecz o 16 obejrzeć w weekend często się wyjeżdża i wraca wieczorami

konto usunięte

1

@ksobi Racja. Jednak z drugiej strony wieczorem też nie każdy dałby radę zobaczyć. Nie ma idealnej pory, wszystkim nie dogodzisz :D

konto usunięte

0

@Stig w niedziele wieczorem to już większość siedzi w domach w poniedziałek praca szkoła :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?