- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
1
Jeśli C. Ronaldo nie strzeliłby już żadnego gola w tej edycji LM to wtedy otworzyłaby się mała furtka dla innego strzelca na bycie królem.
Jak myślicie kto miałby największe szansa dogonić Portugalczyka?
Ja widzę dwóch/czterech kandydatów: Lewandowski bo najbliżej i/lub Mueller bo strzela karne i ogólnie może zastąpić Polaka.
Jeśli chodzi o kolejną dwójkę to Messi bo to Messi i/lub Suarez ponieważ potrafi strzelać masę bramkę, a jeśli będzie trzeba Leo z Neyem na pewno mu pomogą.
Jednak myślę że Ronaldo jeszcze dzisiaj coś trafi, a mając 2 kolejne mecze w 1/4 to już będzie po zabawie.
0
@Stinger Messi ma 5 goli, a Cr ma 12 - nawet jezeli by Cr nic nie strzelil, to Messi musialby Arsenalowi wlepic co najmniej 3 zeby powaznie myslec o jego dogonieniu.
Chyba szkoda nawet zajmowac sie tym tematem - krol strzelcow LM jest dla Cra po raz 4 z rzędu i po raz 5 w karierze czym wyrowna osiagniecie naszego Geniusza z Rosario.
1
@mekston Też mi się wydaje że nikt nie ma szans do dogonienie Ronaldo ale skoro jesteś przy Messim to mając 6 meczy (zakładając że zagra wszystkie do finału włącznie) nie jest wcale to takie nie realne.
0
@Stinger w fazie pucharowej z mocniejszymi rywalami raczej nie laduje sie bramki za bramka - zreszta zobacza na hsitorie wystepow Leo w LM. W polfinalach strzelil np. w calej karierze "tylko" 4 gole, w finale 2 gole.
Cr juz strzelil dzis wiec tym bardziej szkoda sie zastanawiac - chyba ewentualnie nad tym czy pobije on swoje wynik z seoznu 2013/2014