La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

3

Jestem bardzo ciekaw jak sie potoczy przyszłe okienko transferowe.
Moze byc najciekawsze od 2009

30

@barcaclue97 Real będzie wietrzyć szatnię. Perez ponoć zamierza przeznaczyć tego lata na wzmocnienia naprawdę horrendalną kwotę.

Nowy projekt w City. Pep dostanie sporą gotówkę do dyspozycji, tak więc pewnie wybierze się na niemałe zakupy. To samo zresztą czeka także Chelsea i United.

PSG poszukiwać będzie nowego napastnika (następcy Ibry), tak więc szykować możemy się na jakiś rekord transferowy.

W Barcelonie obiecują, że klub w końcu przeznaczy spore pieniądze na stopera. Ciekawe co z tego wyniknie.

Ancelotti w Bayernie także zapewne trochę pozmienia. Valencia będzie się chciała przebudować po nieudanym sezonie. Klopp pewnie sprowadzi sobie kilku nowych zawodników. Tottenham, Napoli czy Borussia będą chciały się wzmocnić przed Ligą Mistrzów. Everton ma ponoć zostać objęty przez nowego (piekielnie bogatego) właściciela. No i nie zapominajmy oczywiście o lidze chińskiej.

Wydaje mi się, że będziemy świadkami najbardziej szalonego okienka transferowego w historii futbolu.

0

@hen0x A jak Real wygląda z zakazem? Bo nie jestem w temacie.

1

@MRScalyczas Zakaz nadal jest "zawieszony". Nie wierzę w to, że kluby z Madrytu nie będą mogły tego lata przeprowadzać transferów. Zapewne wyglądać to będzie, jak w przypadku Barcelony i "ban" wejdzie w życie dopiero zimą przyszłego roku.

0

@hen0x Nie zapominajmy o Leicester ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?