La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

1

Hu....jowo niedobrze ze przeszli dalej tak to by był jeden groźniejszy przeciwnik z głowy ehh

0

@L e o Dobrze że przeszli jeden potencjalny ogór dla Realu odpadł..

1

@camp_torres10 Inaczej będziesz pisał jak trafimy na Atletico i fartem wygrają z nami wtedy będziesz płakał a mogło być inaczej

0

@L e o Szczerzę wątpię w to że będę płakał. Prędzej Ty jak Realowi trafi się Benfica albo Wolfsburg. Mamy silny zespół raczej Atletico bym się nie obawiał... To nie sezon 13/14 kiedy to nie mogliśmy ich ani razu pokonać

0

@camp_torres10 Chciałeś? masz ogóra... Atletico, tak to my byśmy mieli ogóra jak by Atletico przegrało , apropo co z ciebie za kibic Barcelony żeby cieszyć sie żeby lepszy rywal przeszedł dalej ehh a Real i tak ma ogóra i tak

0

@L e o Mówisz "co ze mnie za kibic" A czy ja życzyłem najtrudniejszego rywala Barcelonie? Nie! Po prostu chcę żeby w tej fazie rozgrywek grali najlepsi. Jesteśmy w stanie pokonać Atletico, ale jeśli nie to oznacza że nie zasłużyliśmy na finał i koncowy triumf LM.

0

@camp_torres10 Tak jesteśmy w stanie pokonać Atletico mialejes racje ale cóż odpadliśmy dzięki tobie dzięki twojemu komentarzowi . ty nie jesteś kibice Barcelony szkoda mi cię ze życzyłes Barcelonie gorszego przeciwnika to wszystko przez ciebie bo jak byś my trafili na Wolsburg to bylibyśmy w półfinale

0

@L e o Szkoda mi Cię..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?