La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

25

Widzieliście jakie Bayern złożył Pogbie życzenia urodzinowe w komentarzu pod postem na Twitterze? :D

/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

5

@ukaszz Jacy pewni siebie, oby ich Pogba pokarał za to cwaniactwo, ale by była żałoba w Polsce

0

@ukaszz Trzeba przyznać że mega to zrobili a ten filmik najlepszy

konto usunięte

6

@qbuteq Trochę mi zawiało hipokryzją. Rozumiem, że żałoba bo Lewandowskiego by nie było w LM. Nie rozumiem troszkę naszego Narodu. Jeszcze nie dawno po Copa Amercia jak Messi był krytykowany płakaliśmy wszyscy jak może być, że taki zawodnik nie ma poparcia w Swojej ojczyźnie, że powinien już nie grać w reprezentacji i tak dalej i tak dalej. Zmierzam do tego, że Lewandowski to jest taki nasz Messi. Nie jestem ani za Bayernem ani za Lechem i długo nie lubiłem Lewego ale ciesze się, że mamy takiego zawodnika, który jest wymieniany w Światowej czołówce i bez apelacyjne jest jednym z najlepszych napastników Świata. Jak go nie było to źle, że Polska nie ma zawodnika Światowego formatu, jak jest to źle, że się o nim pisze i mówi... no nie dogodzisz.

0

@qbuteq Powiem ci, że jest na to spora szansa :) Ja sam też chciałbym, żeby Juve awansowało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?