La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

konto usunięte

0

Cóż, trzeba pogratulować Realowi łatwiutkiego awansu do finału. Barca będzie się męczyć z Atletico, a oni znów będą nam się śmiać w twarz onanizując się przy tym, gdy ich "wielki" Real będzie rozjeżdżał szklarniowego ogórka. W każdym bądź razie, wiem, ze będzie nam ciężko, ale mam nadzieję, że pyski tych dzieciaków zostaną zamknięte, spotkamy się w finale, gdzie zatriumfuje oczywiście Barca. Z drugiej strony...jakie to przykre, że taki klub jak Real musi dostawać najprostszą drogę, żeby dostać się do finału. Ah, oczywiście Wolfsburg to europejska potęga, pięciokrotny zdobywca LM i dwukrotny zdobywca trypletu, a Atletico to takie barcelońskie Getafe - na pewno rozłożą nogi :)

Ps. Wiele hala dzieciaków twierdzi, że gadanie o ustawionym losowaniu jest nudne. Hmm, ciekawe, ze im nie nudzi się ciągłe pisanie o pucharach sprzed 60 lat :

konto usunięte

0

@Sparrow Nie rozumiem czepiania się o losowanie. Każdy dostał rywala na podobnym poziomie. Tylko Bayern rzeczywiście ma słabszego rywala. Mało co Shalke ich nie wyeliminowalo w poprzednim sezonie, Juventus też mieli rozjechac. W dodatku mieli trenera na ławce i Jamesa w znakomitej formie. Jeśli Wolfsburg nie będzie patrzył na samą nazwę rywala i nie będą partaczyc akcji jak Roma to powinni dać radę.

konto usunięte

0

@Razorek Skupię się najpierw na ostatnim zdaniu - też bym chciał, ale to jest niewykonalne. Jeśli okaże się, ze się myliłem i Wilki przejdą białych, to nie wiem, chyba przestanę krytykować Real i wszystko co z nim związane. Wolfsburg obecnie zajmuje 8 miejsce w lidze, to ma być rywal na podobnym poziomie do Realu? I nie sugeruj się czymś, co było rok temu, to już nieistotne. Wg mnie Real już ma zaklepany finał.

konto usunięte

0

@Sparrow Patrzysz na Wolfsburg - ok, nie zachwycają. Zobacz na Real - pseudo Gwiazdeczki, brak trenera na ławce i tragiczna forma na wyjazdach. Do tego spora presja. Dlatego mimo wszystko szansę to 50/50. Poza tym, dla samego widowiska to dobrze. Jest szansa na 4 wielkie marki w pół finale. A jeśli zamiast Realu będzie Wolfsburg - będzie śmiesznie.

0

@Sparrow W podobnym stylu wypowiada sie moj 4 letni chrzesniak - jego rozumiem, Ciebie nie. Skonczcie narzekac. Chcemy wygrac LM wiec musimy pokonac Atletico. Droga do finalu poprzez ciezkie mecze bedzie bardziej satysfakcynujaca.

konto usunięte

0

@Razorek Real akurat jest tak charakterystyczną drużyną, że nawet grając padakę stulecia i tak przejdą dalej.

@liberoFCB - nie powtarzajcie ciągle, że trzeba "wygrywać z najlepszymi" - to już przerabialiśmy rok temu, dlaczego teraz my nie mogliśmy dostać kogoś teoretycznie słabszego, a dostajemy najgorszego rywala z możliwych?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?