La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

2

Wreszcie znalazłem! :)

W poprzednim sezonie 8 razy graliśmy w lidze o 16:00, w tym 13.
Nasuwają mi się wnioski. Co to będzie za 3-4 lata? Nie zdziwię się kiedy dojdzie do tego, że 2/3 meczów rozegramy o tej porze. Rozumiem przypływ gotówki, ale nie kosztem dobrego widowiska.

Mówiłem niejednokrotnie, że nienawidzę meczów o tej porze, ze względu na słońce i cienie, które rzuca na boisko, jest to najgorsze co może być. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale oglądając mecze w naszym wykonaniu wtedy odnoszę wrażenie, że piłkarze grają ospale, tak jakby brakowało im tego czegoś. Dla mnie idealna pora na oglądanie meczu to 20-21, to są najlepsze pory do oglądania i chyba też grania dla piłkarzy. No ale niestety to nie ode mnie zależy i jak widać ważniejsze jest to, że Chińczycy i Arabowie obejrzą sobie mecz o porze, która im odpowiada.

Jak widać kasa>widowisko. Ale jakoś mnie to nie dziwi.
Pozdrawiam.
PS. Oczywiście to nie jest żadne szukanie wymówek co do dzisiejszego meczu, bo zawaliło to, że Lucho pomyślał o tym, żeby wpuścić Mathieu, który wchodząc z ławki nie trzyma poziomu i nie wszedł jeszcze w mecz, co potwierdzał nieraz i nie tylko w tym sezonie.

0

@N11 NIestety nic na to nie poradzimy. Nienawidze meczo gdy jest jasno. No i tez tracimy duzo punktow o tej godzinie. Dobrze, ze Klasyk jest o naszej ulubionej porze.

konto usunięte

1

@Cruyffista Do czasu... :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?