- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
5
Wydaje mi się, że niektórzy bardzo na wyrost oceniają hurraoptymistycznie szanse naszej kadry na zawojowanie Francji w czerwcu. Owszem, mamy kilka wybitnych indywidualności, ale te filary bardzo odstają poziomem od reszty. Świetni bramkarze, Lewy, Piszczek, Glik, waleczny Krychowiak i solidny (i jak dla mnie - nawet nie grając w klubie - o klasę lepszy od pozostałych skrzydłowych) Kuba to trochę za mało.
1. Grosicki bardzo często przypomina mi Pedro - co z tego, że szybki i z niezłym dryblingiem, jeśli gra totalnie bez głowy. Bardzo jestem ciekaw, jak pokaże się Wszołek - coś czuję, że może być czarnym koniem kadry na EURO.
2. Brak drugiego solidnego stopera. Po powołaniu Salamona widać nieco desperację Nawałki. Bo choć chłopak może i potencjał ma, to doświadczenia bardzo mu brakuje i we Francji może się spalić. Mam nadzieję, że Pazdan wróci choć do przyzwoitej formy. A może spróbować - jak w Borussii - Piszczka na stoperze?
3. Rybus - dziś bdb mecz, ale to nie jest obrońca i lepsi skrzydłowi mogą z niego robić wiatrak. Choć lepszego LO w tej chwili nie mamy. Zobaczymy, jak zagra w czerwcu, mając naprzeciw siebie Robbena czy Depaya.
4. Teodorczyk bardzo odstaje poziomem od Milika (nie mówiąc o Lewym). Mam nadzieję, że Nawałka przetestuje wariant z 1 napastnikiem i Zielińskim (bardzo obiecujący mecz dziś) na media punta.
6
@barcafan_89 W 3 pkt wymieniłeś Holendrów których nie będzie na Euro , hahahaha ;)
2
@polak123456 Chodziło mi o mecz towarzyski w Gdańsku...