La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

1

Na początek Wesołych Świąt wszystkim :)

A teraz mam sprawę. Na majówkę, a konkretnie w dniach 29 IV - 3 V jadę z dziewczyną do Torunia. Co za tym idzie meczu z Betisem sobie w domu na spokojnie obejrzeć nie będę mógł. I teraz moje pytanie. Jest w Toruniu jakiś fajny lokal, w którym puszczane są mecze Barcy? Tak żebym mógł tam wyjść i mecz normalnie obejrzeć. Pozdrawiam i z góry dzięki.
PS: Komentarze, że dziewczyna będzie marudzić sobie odpuście :P Ona też lubi piłkę więc problemu nie będzie, pójdziemy razem, o ile podacie dobre namiary :) Proszę o konkrety :)

2

@Barclonismo Sciagnij sobie aplikacje player.pl. Wykup wczesniej dostep do Eleven za 11zl/miesiac i mecz z Betisem obejrzysz na zywo, w kazdym miejscu w Polsce, w ktorym jest dostep przynajmniej do sieci 3g. Edit. Wazne, abys wykupil wczesniej, poniewaz na telefonie nie mozna tego zrobic, tylko komputer, ewentualnie tablet.

0

@Kondzix To jest jakieś rozwiązanie. Myślałem nad nim. Wolę być jednak ubezpieczony też z jakimś lokalem choćby na wypadek jakby były jakieś problemy w netem. Ale dzięki za pomoc :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?