La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

1

Muller powinien na zakończenie kariery dostać Złotą Piłkę za całokształt. Wiadomo, że nie ma szans by ją kiedykolwiek dostać, ale chłop jest jednym z najlepszych na świecie. Efektowności w tym nie ma żadnej, biega jak pokraka, ale gra tak efektywnie dla drużyny, że Niemcy i Bayern bez niego by nie istniały.

0

@koozak Muller ma 26 lat, wiec jeszcze sporo lat gry przed nim i gdyby np w 2018 Bayern by wygral wszystko, a Nimecy zdbyliby ms to kto wie.

Za 2 lata Messi i Cr moze nie beda strzelac az tyle i wowczas mialby szanse :)

0

@mekston Właśnie wątpię, bo on się w ogóle nie wyróżnia. On po prostu gra i jest przy tym w 200% efektywny. A zawsze znajdzie się ktoś efektowny, który wizualnie będzie się bardziej rzucał w oczy (Neymar, Pogba itp.) i przyciągnie głosy na ZP.

0

@koozak to, ze watpie to ja rowniez, ALE szanse ma:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?