- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1887 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1887 Culés
63
Do Redakcji. :)
Fajnie, że staracie się cały czas szukać najlepszego rozwiązania i bardzo Wam za to dziękujemy, bo robicie z tej strony coś niesamowitego.
Ikona "odpowiedz" i "zgłoś" jak najbardziej na plus. Miłe dla oka. Podobnie czcionka - według mnie, również miła dla oka.
Niestety, jest coś, co jednak nie podoba się większości użytkownikom (mi również). Nie wiem jak to nazwać. Szata graficzna udostępnianych artykułów? Chyba wiecie o co chodzi. Nagłówek fajnie umieszczony, ilustracja do artykułu również fajnie przedstawiona, ale mi (nie wiem jak innym) nie podoba się to, że pomiędzy wersami jest tak duży odstęp, co powoduje niewygodne czytanie. I reklama umieszczona jest obok tekstu, co również powoduje, że tekst słabo się czyta i wygląda nieestetycznie. Najlepiej jakby wszystkie reklamy umieszczone były obok komentarzy (po prawej stronie).
Mam nadzieję, że za jakiś czas jeszcze pokombinujecie z szatą graficzną i wszystkim będzie się to podobać.
Dziękuję. :D
1
@Bartek110 Lajkować ten komentarz, niech redakcja zobaczy, w 100% się z nim zgadzam.
1
@Bartek110 Wybaczcie do Bartka to kierowałem a tutaj do niego odpowiedziałem. :DD
0
@Bartek110 Interlinie właśnie są teraz dobrze dobrane. Chyba tutaj nie są ustawione na 1,5 ale taki zabieg stosuje się między innymi do prac naukowych w celu właśnie wygodnego czytania i przejrzystości. Jest dobrze.
0
@Gandii No może tylko mi wydaje się, że jest tak duży odstęp między wersami.
Ale chyba główną przyczyną tego, że źle czyta się tekst jest ta reklama.
I teraz jeszcze, jak na to wszystko popatrzyłem to można, by spróbować, by tekst wyrównać do tego samego marginesu, jak ilustracja do artykułu. Może to poprawiłoby komfort czytania? Zawsze można spróbować :)
2
@Bartek110 Jedna linia tekstu powinna zawierać od 45 do 70 znaków. Rozciagniecie tekstu do zdjęcia nie wpisuje się w tę zasadę dlatego jest zwezona kolumna.