La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

2

Porażka boli ale patrzymy już w przyszłość, chłopaki muszą dać z siebie wszystko i pokazać, że to tylko wypadek przy pracy. Pique dziś niesamowity, gość w Klasyku zawsze daje z siebie wszystko ale dziś udowodnił, że zasługuję na miano najlepszego obroncy świata, a przynajmniej TOP3 jeśli ktoś miałby wątpliwości. Nie dość, ze strzelił jedynego gola to jeszcze czyścił ile mógł. W ataku mam wrażenie jakby dawał więcej niż nie jeden z ofensywnych zawodników xD Wiem, przesadzam ale cóż. Pod koniec meczu poszedł pod bramkę czekał, ustawiał się by ktoś mu w końcu tą piłkę podał a jednak żaden z kolegów nie wspiął się na wyżyny. Rakitić również dobry mecz, jego zejście było wielkim błędem. To w sumie tyle z superlatywów. Nie będę hejtować, bo to nie ma sensu, trzeba wyciągnąć wnioski i lecieć dalej z tym koksem !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?