- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
0
ktoś ogarnia jak tam RSSS wychodzi w ostatnich kolejkach u siebie/na wyjeździe ??
3
@estanislao1992 Szału nie ma. U siebie:
wygrana z Granadą 3:0
remis z Malagą 1:1
remis z Levante 1:1
przegrana z Las Palmas 0:1
Na wyjeździe idzie im też bez szału:
wygrana z Bilbao 1:0
przegrana z Atletico 0:3
przegrana z Celtą 1:0
wygrana z Sevillą 2:1
Widać, że w jakieś mega formie nie są. Najgorsze, że podejdziemy do meczu po wyczerpującym spotkaniu z Atletico. Akurat brak Suareza przy jego obecnej dyspozycji nie powinien być zbytnim osłabieniem.
6
@estanislao1992 U siebie dość słabo w ostatnich 3 meczach 2 remisy i porażka. W ostatniej kolejce wygrali z Sevilla na wyjeździe, ogólnie to nie sugerował bym się tymi wynikami, bo wiadomo jak nam się gra na Anoeta
0
@jeonek ja tam go bronię, wiadomo ile bramek już strzelił, jak ważnych i ile asyst, zadyszka ich złapała ale wiem że wejdą w swój rytm na decydująca faze i do końca sezonu wrzucą czwarty a później piąty bieg, poza zasięgiem innych. kurde no szału nie ma ale oni jakichś dobrych paru sezonów zawsze spinają dupę u siebie na nas i zawsze jest ten strach o wynik, oby podeszli do meczu chcąc pokazać że mecz z Realem to był wypadek przy pracy, wtedy jestem spokojny o wynik ;) thx za info
0
@qbuteq otóż to, od paru ładnych sezonów zawsze się spinają i napędzają nam stracha w meczach u siebie, myślę że tym razem będzie podobnie, jestem pewien że chłopaki będą chcieli ostudzić zapędy Atleti i realu dodatkowo zreflektować się za porażkę z Realem u siebie, jeśli Enrique dobrze to poskłada i wyjdą zmotywowani żeby dorzucić kolejne 3 oczka do mistrzostwa-nie ma się czym stresować :D